Tłumaczenia pisemne, przysięgłe, biznesowe

Realizujemy tłumaczenia pisemne – dokumentów, korespondencji, opracowań, publikacji itd. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe, przysięgłe, specjalistyczne, techniczne i wszystkie inne.

W odróżnieniu od innych biur nie doliczamy dodatkowych kosztów w zależności od stopnia trudności tekstu czy terminu realizacji. Nasi tłumacze to ponad 300-osobowy zespół specjalistów w wielu dziedzinach tłumaczeniowych: medycyna, przemysł, ekonomia, prawo, IT, literatura, technika.


Zamów bezpłatną wycenę Dowiedz się więcej


Korekta tekstów

Korekta tekstów to usługa polegająca na dostosowaniu treści do specyfiki danego kraju, dziedziny wiedzy lub grona odbiorców.

Współpracujący z nami native speakerzy posiadają gruntowną wiedzę lingwistyczną w oparciu o wykształcenie, specjalizację językową i znajomość lokalnych zwyczajów. Korekta tekstu może dotyczyć dokumentu już przetłumaczonego lub być dodatkowym elementem zlecenia tłumaczenia.


Zamów bezpłatną wycenę Dowiedz się więcej


Tłumaczenie rozmów telefonicznych

Tłumaczenie rozmowy telefonicznej to efektywny sposób na bezpośrednią interakcję ze swoim rozmówcą z asystą naszego tłumacza.

Dla popularnych języków możliwe jest natychmiastowe zestawienie połączenia. Twoja rozmowa może być nagrana i dostępna dla Ciebie w panelu klienta. Wówczas na spokojnie raz jeszcze zweryfikujesz swoje ustalenia zanotowane i zapamiętane w trakcie konwersacji.


Zamów tłumaczenie rozmowy Dowiedz się więcej


Tłumaczenie stron WWW

Nasz zespół przygotuje dla Ciebie profesjonalne tłumaczenie Twojej strony WWW niezależnie od jej charakteru: wizytówki, serwisu produktowego czy sklepu internetowego.

Strona WWW w dzisiejszych czasach pełni istotną rolę w komunikacji z klientem czy czytelnikiem. Dlatego wersje językowe pozwalają szybko i skutecznie docierać do użytkowników, którzy mogą być zainteresowani Twoimi działaniami.


Zamów bezpłatną wycenę Dowiedz się więcej


Tłumaczenie ustne

Jeśli spotykasz się ze swoim obcojęzycznym rozmówcą bezpośrednio, wykonamy tłumaczenia ustne - zarówno konsekutywne, jak i symultaniczne.

Nasz tłumacz dojedzie do wskazanej lokalizacji. Dzięki współpracy z szerokim gronem tłumaczy, dobierzemy osobę, która ma doświadczenie w przekładzie rozmów o danej tematyce lub branży. Przetłumaczymy także wystąpienia konferencyjne lub spotkania w większym gronie oraz w sytuacjach wymagających tłumaczenia przysięgłego np. u notariusza.


Zamów bezpłatną wycenę Dowiedz się więcej


Tłumaczenie e-mail

Tłumaczenia wiadomości e-mail odbywają się szybko (do 60 minut), a stała cena pozwala dokładnie określić koszt komunikacji i podejmować szybkie działania.

Dla zachowania szybkości działania Twój e-mail nie powinien zawierać słownictwa specjalistycznego oraz mieścić się w określonej z góry objętości słów. Dla większych wiadomości polecamy usługi tłumaczeń pisemnych.


Zamów tłumaczenie wiadomości Dowiedz się więcej

MASZ PYTANIA?

Biuro Obsługi Klienta:  +48 22 460 29 90  /  info@dogadamycie.pl