Cennik – Biuro tłumaczeń Dogadamycie

Nazywamy się dogadamycie.pl i jesteśmy internetowym serwisem tłumaczeń, który ułatwia szybkie i wygodne tłumaczenia na język angielski – cennik za tę usługę jest niezwykle atrakcyjny! Nasz zespół tworzy ponad tysiąc wykwalifikowanych tłumaczy, którzy są specjalistami w wielu dziedzinach: medycyna, przemysł, ekonomia, prawo, IT, literatura, technika. Jako usługę dodatkową proponujemy korektę native speakera, który dostosuje treść do użytkownika z danego kraju. Nasz zespół przetłumaczy każdy tekst!

Jak tłumaczymy, czyli tłumaczenia na angielski i cennik

Jesteśmy specjalistami w tłumaczeniach pisemnych. Podejmiemy się każdego tłumaczenia na angielski wszelkeigo rodzaju dokumentów, korespondencji, opracowań, publikacji, instrukcji, certyfikatów itp. Nasza oferta to kompleksowe rozwiązanie dla biznesu. Zapewniamy wysokiej jakości tłumaczenia przysięgłe, zwykłe, specjalistyczne, techniczne oraz wszelkich innych tekstów. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem, który zapewni  tłumaczenia specjalistyczne z języka angielskiego. Skontaktuj się z nami i daj nam znać, czego potrzebujesz!

Tłumaczenia rozmów telefonicznych – cena

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że prowadząc swój biznes możesz potrzebować tłumaczenia rozmów telefonicznych. Cena takiej usługi jest stała i wynosi niecałe 5 zł za minutę połączenia. Nie doliczamy żadnych dodatkowych opłat – w tę cenę wliczony jest już koszt połączenia telefonicznego, wynagrodzenie tłumacza oraz wszelkie inne wydatki. Skontaktuj się z nami już dziś!

Trzymamy zawsze wysoki poziom tłumaczeń

Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz wysokiej jakości tłumaczenia na angielski. Cennik jest niezwykle atrakcyjny i co najważniejsze – uczciwy i przejrzysty. Nie doliczamy dodatkowych kosztów niezależnie od stopnia trudności tekstu czy terminu realizacji. Zapłacisz zawsze tyle, na ile się umawialiśmy. Prościej nie można!

Zawsze dbamy o jakość tłumaczonych tekstów, zapewniamy odwzorowanie edycyjne, formatowanie i zgodność pliku z tłumaczeniem z dokumentem źródłowym. Stosujemy najnowsze rozwiązania branży tłumaczeniowej, takie jak integracja narzędzi CAT z naszym serwisem – dzięki temu w wycenach eliminujemy powtórzenia i cyfry.

Tłumacz na angielski, czyli cennik i zamawianie tłumaczenia

Ile kosztują tłumaczenia na angielski? Cennik jest niezwykle prosty – zapłacisz już od 0,17 zł netto za słowo. Ostateczna cena zależy tylko od ilości słów w tekście. Chcąc zapewnić Ci moc korzyści, przewidzieliśmy również bonusy. Doładuj swoje konto kwotą przynajmniej 150 zł, a otrzymasz od nas 20 zł gratis. Jeżeli zdecydujesz się zasilić swoje konto kwotą przynajmniej 250 zł, otrzymasz od nas 40 zł gratis, zaś jeśli zasilisz konto kwotą minimum 500 zł, to otrzymasz od nas aż 100 zł na nasze usługi!

Co więcej – przyznany bonus nie ma terminu ważności, możesz go więc wykorzystać, kiedy chcesz. Jeśli zdecydujesz się na nasze usługi, prześlij nam plik do bezpłatnej wyceny (podstawą jest opisany wyżej cennik za tłumaczenia na język angielski). To od Ciebie zależy, czy zaakceptujesz naszą propozycję. Następny krok należy do Ciebie – kiedy opłacisz zamówienie, my dokonamy tłumaczenia.

Powiązane