Cennik – Biuro tłumaczeń Dogadamycie

Tłumacz na angielski! – cennik tłumaczeń pisemnych

Nazywamy się dogadamycie.pl i jesteśmy internetowym serwisem tłumaczeń, który ułatwia szybkie i wygodne tłumaczenia na język angielski – cennik za tę usługę jest niezwykle atrakcyjny! Nasz zespół tworzy ponad czterystu wykwalifikowanych tłumaczy, którzy są specjalistami w wielu dziedzinach: medycyna, przemysł, ekonomia, prawo, IT, literatura, technika. Jako usługę dodatkową proponujemy korektę native speakera, który dostosuje treść do użytkownika z danego kraju. Nasz zespół przetłumaczy każdy tekst!

Jak tłumaczymy, czyli tłumaczenia na angielski i cennik

Jesteśmy specjalistami tłumaczeń pisemnych – wykonujemy tłumaczenia na angielski dokumentów, korespondencji, opracowań, publikacji, instrukcji, certyfikatów itp. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe, przysięgłe, specjalistyczne, techniczne oraz inne typy tłumaczeń. Jeśli poszukujesz tłumaczenia specjalistyczne z języka angielskiego, zgłoś się do nas.
Stworzyliśmy atrakcyjny cennik, a nasze tłumaczenia na angielski są zawsze na najwyższym poziomie. Nie doliczamy dodatkowych kosztów niezależnie od stopnia trudności tekstu czy terminu realizacji. Zawsze dbamy o jakość tłumaczonych tekstów, zapewniamy odwzorowanie edycyjne, formatowanie i zgodność pliku z tłumaczeniem z dokumentem źródłowym. Stosujemy najnowsze rozwiązania branży tłumaczeniowej, takie jak integracja narzędzi CAT z naszym serwisem – dzięki temu w wycenach eliminujemy powtórzenia i cyfry.

Tłumacz na angielski, czyli cennik i zamawianie tłumaczenia

Cennik przedstawia się następująco: tłumaczenia na angielski wahają się od 0,17 PLN netto za słowo. Cena zależy to od ilości słów w tekście. Nasz cennik za tłumaczenia na angielski jest wzbogacony o atrakcyjny system bonusowy: jeśli doładujesz konto klienta kwotą od 150 zł, 20 zł otrzymasz gratis, jeśli kwotą od 250 zł, 40 zł otrzymasz gratis, a jeśli kwotą od 500 zł, otrzymasz od Nas 100 zł. Przyznany bonus nie ma terminu ważności, możesz go wykorzystać, kiedy chcesz. Jeśli zdecydujesz się na nasze usługi, prześlij nam plik do bezpłatnej wyceny (podstawą jest opisany wyżej cennik za tłumaczenia na język angielski). To od Ciebie zależy, czy zaakceptujesz naszą propozycję. Następny krok należy do Ciebie – kiedy opłacisz zamówienie, my dokonamy tłumaczenia.

Powiązane