Tłumaczenia specjalistyczne – cennik

Tłumaczenia specjalistyczne i cennik od zadań specjalnych

Nazywamy się dogadamycie.pl i jesteśmy internetowym serwisem tłumaczeń, który ułatwia szybkie i wygodne tłumaczenia na język angielski. Poza tłumaczeniami zwykłych tekstów wykonujemy także tłumaczenia specjalistyczne dokumentów – takich jak instrukcje techniczne, artykuły naukowe, pisma medyczne, umowy biznesowe, oprogramowanie komputerowe oraz inne skomplikowane teksty. Za tłumaczenia specjalistyczne proponujemy niezwykle atrakcyjny cennik!

Tłumaczenia specjalistyczne i cennik, czyli specjaliści tłumacze

Nasz zespół tworzy ponad czterystu wykwalifikowanych tłumaczy, którzy są specjalistami w wielu dziedzinach tłumaczeniowych: medycyna, przemysł, ekonomia, prawo, IT, literatura, technika. Jako usługę dodatkową proponujemy korektę native speakera, który dostosuje treść do użytkownika z danego kraju. Nasz zespół przetłumaczy każdy tekst!

Stworzyliśmy atrakcyjny cennik, a nasze tłumaczenia specjalistyczne są zawsze na najwyższym poziomie. Nie doliczamy dodatkowych kosztów niezależnie od stopnia trudności tekstu czy terminu realizacji. Zawsze dbamy o jakość tłumaczonych tekstów, zapewniamy odwzorowanie edycyjne, formatowanie i zgodność pliku z tłumaczeniem z dokumentem źródłowym. Stosujemy najnowsze rozwiązania branży tłumaczeniowej, takie jak integracja narzędzi CAT z naszym serwisem – dzięki temu w wycenach eliminujemy powtórzenia i cyfry.

Tłumaczenia specjalistyczne – cennik

Cennik przedstawia się w następujący sposób: cena za tłumaczenia specjalistyczne waha się od 45 zł netto za stronę. Całkowity koszt tłumaczenia jest uzależniony od ilości słów w tekście!

Nasz cennik za tłumaczenie specjalistyczne jest wzbogacony o atrakcyjny system bonusowy: jeśli doładujesz konto klienta kwotą od 150 zł, 20 zł otrzymasz gratis, jeśli kwotą od 250 zł, 40 zł otrzymasz gratis, a jeśli kwotą od 500 zł, otrzymasz od Nas 100 zł. Przyznany bonus nie ma terminu ważności, możesz go wykorzystać, kiedy chcesz.
Jeśli zdecydujesz się na nasze usługi, prześlij nam plik do bezpłatnej wyceny (podstawą jest opisany wyżej cennik za tłumaczenia specjalistyczne). To od Ciebie zależy, czy zaakceptujesz naszą propozycję. Następny krok należy do Ciebie – kiedy opłacisz zamówienie, my dokonamy tłumaczenia.

Powiązane