Korekta tekstów

Korekta tekstów to usługa polegająca na dostosowaniu treści do specyfiki danego kraju, dziedziny wiedzy lub grona odbiorców. Dzięki temu gotowy materiał zostanie lepiej odebrany przez czytelników, a tym samym spełni swoje przeznaczenie. W naszej ofercie znajdziesz korektę tekstów oraz korektę tekstów native speakera.

Korekta tekstów native speakera

Kim jest native speaker? Jest to tłumacz, dla którego dany język obcy jest językiem ojczystym. Największą korzyścią, jaka płynie ze współpracy z nim, jest wysoka poprawność otrzymanych tekstów, a przede wszystkim ich adaptacja do wybranego kręgu kulturowego. Doskonała znajomość wynikająca z wykształcenia, gruntownej wiedzy lingwistycznej, specjalizacji językowej oraz znajomości lokalnych zwyczajów jest gwarancją najlepszej jakości gotowych tekstów.

Współpracujemy z native speakerami, którzy posiadają specjalistyczną wiedzę z określonych dziedzin. Często są to pracownicy naukowi instytutów badawczych, aktywni zawodowo lekarze, wybitni ekonomiści, farmaceuci itp. Dzięki temu zyskujesz całkowitą pewność, że otrzymane teksty będą nie tylko poprawne językowo, ale przede wszystkim merytorycznie!

Rodzaje korekty w dogadamycie.pl

Korekta tekstów w naszej ofercie może być przeprowadzona na dwa sposoby. Masz możliwość zlecenia usługi korekty dokumentu, którym już dysponujesz. Jeżeli znajdują się w nim jakiekolwiek błędy, nasi tłumacze je poprawią. Możesz również zamówić tłumaczenie na dowolny język wraz z korektą native speakera. Tekst, jaki otrzymasz w tym przypadku, będzie bez błędów językowych, a dodatkowo zostanie dopasowany do kultury danego kraju.

Korekta naukowa

Jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości korekty tekstów przeznaczonych do publikacji naukowych, również i w tym przypadku oferujemy Ci profesjonalne rozwiązania. Współpracujemy ze specjalistami z wielu dziedzin naukowych. Decydując się na naszą ofertę, zyskujesz przede wszystkim dokładne tłumaczenia specjalistycznych zwrotów i terminologii. Tego typu teksty możesz spokojnie wykorzystać w zagranicznych czasopismach oraz zbiorach prac naukowych.

Korekta tekstów cennik

Oferujemy wysoką jakość w bardzo przystępnych cenach. Za korektę tekstów zapłacisz od 0,15 zł za każde słowo. Ostateczna wycena zależy od konkretnego zlecenia. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, na jaki wydatek musisz się przygotować, wyślij nam tekst do bezpłatnej wyceny już dzisiaj. Tylko od Ciebie zależy, czy zaakceptujesz naszą propozycję!

Powiązane