Tłumaczenia dokumentów, biznesowe, specjalistyczne  – dogadamycie.pl

Szybkie i wygodne tłumaczenia dokumentów samochodowych

Nazywamy się dogadamycie.pl i jesteśmy internetowym serwisem tłumaczeń, który ułatwia szybkie i wygodne tłumaczenia na różne języki. Działamy szybko i wygodnie, ponieważ tłumaczymy przez internet! Nasz zespół tworzy ponad czterystu wykwalifikowanych tłumaczy, którzy są specjalistami w wielu dziedzinach tłumaczeniowych – wykonujemy tłumaczenia wszystkich tekstów, w tym tłumaczenia dokumentów samochodowych. Jako usługę dodatkową proponujemy korektę native speakera, który dostosuje treść do użytkownika z danego kraju.

Tłumaczenia dokumentów samochodowych

Tłumaczymy różne teksty – instrukcje techniczne, artykuły naukowe, pisma medyczne, umowy biznesowe, oprogramowanie komputerowe oraz inne skomplikowane teksty. Wykonujemy też tłumaczenia dokumentów samochodowych, a konkretnie – realizujemy tłumaczenia briefów samochodowych uwierzytelnione przez tłumaczy przysięgłych. Przekład uwierzytelniony jest wymagany w przypadku dokumentacji mającej jakąkolwiek moc prawną – umów kupna/sprzedaży, dowodów rejestracyjnych, faktur.


darmowa wycena

Niezobowiązująco wycenimy tłumaczenie w czasie ok. 30 minut.

dowolny format pliku

Wyślij nam dokument do wyceny poprzez formularz – pracujemy na wielu formatach plików.

różne tłumaczenia

Specjalistyczne, techniczne, branżowe, zwykłe i przysięgłe – to wszystko w naszym serwisie.


Profesjonalny zespół do tłumaczenia dokumentów samochodowych

Nasi tłumacze to ponad czterystuosobowy zespół specjalistów w wielu dziedzinach tłumaczeniowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb Naszych klientów. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy profesjonalne tłumaczenia dokumentów samochodowych! W przypadku dokumentów uwierzytelnionych przez tłumaczy przysięgłych, na każdej stronie dokumentu tłumacz przysięgły umieszcza swoją pieczęć, co jest równoznaczne z poświadczeniem przez niego zgodności tekstu źródłowego z docelowym. Oczywiście, odpowiedni specjalista może przetłumaczyć przysięgłe każdy dokument samochodowy. Nie doliczamy dodatkowych kosztów w zależności od stopnia trudności tekstu czy terminu realizacji. Tłumaczenia dokumentów samochodowych muszą być perfekcyjne!

Tłumaczenia dokumentów samochodowych – ceny

Ceny za tłumaczenia dokumentów samochodowych wahają się od 38 zł (cena brutto, zawiera 23% VAT – a więc od 30 zł netto) za stronę. Koszt tłumaczenia jest uzależniony od ilości słów kluczowych znajdujących się w przesłanym do nas tekście. Nasza oferta tłumaczeniowa jest wzbogacona o atrakcyjny system bonusowy: jeśli doładujesz konto klienta kwotą od 150 zł, 20 zł otrzymasz gratis, jeśli kwotą od 250 zł, 40 zł otrzymasz gratis, a jeśli kwotą od 500 zł, otrzymasz od Nas 100 zł. Przyznany bonus nie ma terminu ważności, możesz go wykorzystać, kiedy chcesz.

Tłumaczenia dokumentów, biznesowe, specjalistyczne  – dogadamycie.pl

Jak zamówić tłumaczenia dokumentów samochodowych?

Jeśli zdecydujesz się na tłumaczenie dokumentów za pośrednictwem naszego serwisu, prześlij nam plik z tekstem do bezpłatnej wyceny (pracujemy na wielu formatach plików). Przygotujemy ją w kilkanaście minut i to od Ciebie zależy, czy zaakceptujesz naszą propozycję. Następny krok należy do Ciebie – kiedy opłacisz zamówienie, my dokonamy tłumaczenia Twoich dokumentów samochodowych.

MASZ PYTANIA?

Biuro Obsługi Klienta:  +48 22 460 29 90  /  info@dogadamycie.pl