Tłumaczenia dokumentów, biznesowe, specjalistyczne  – dogadamycie.pl

Tłumacz przysięgły – język angielski – tłumaczenia warte Poznania

Nazywamy się dogadamycie.pl i stworzyliśmy internetowy serwis tłumaczeń, który ułatwia szybkie i wygodne tłumaczenia na różne języki. Wśród Naszych specjalistów znajdują się tłumacze z różnych dziedzin, w tym tłumacz przysięgły języka angielskiego, który wykonuje tłumaczenia uwierzytelnione. Jest to wymagane w przypadku dokumentacji sądowej lub mającej jakąkolwiek moc prawną – dyplomów i świadectw, dokumentów wizowych, dokumentów dotyczących zmiany stanu cywilnego czy adresu zameldowania, aktów kupna/sprzedaży itp. Nasz tłumacz przysięgły języka angielskiego chętnie podejmie współpracę z osobami prywatnymi i firmami z Poznania. A wszystko to przez internet – szybko i wygodnie!

Tłumacz przysięgły – angielski – Poznań

Tłumacz przysięgły na angielski (tłumaczący z polskiego na angielski i z angielskiego na polski) dokonuje tłumaczeń, których ceny wahają się od 38 zł (cena brutto, zawiera 23% VAT – a więc od 30 zł netto) za stronę. Koszt tłumaczenia jest uzależniony od ilości słów kluczowych znajdujących się w przesłanym do nas tekście. Nie doliczamy dodatkowych kosztów w zależności od stopnia trudności tekstu czy terminu realizacji. Jeśli jesteś z Poznania, ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie! Nasz tłumacz przysięgły języka angielskiego chętnie podejmie z Tobą współpracę.


darmowa wycena

Niezobowiązująco wycenimy tłumaczenie w czasie ok. 30 minut.

dowolny format pliku

Wyślij nam dokument do wyceny poprzez formularz – pracujemy na wielu formatach plików.

różne tłumaczenia

Specjalistyczne, techniczne, branżowe, zwykłe i przysięgłe – to wszystko w naszym serwisie.


Szybko i wygodnie, czyli tłumacz przysięgły jezyka angielskiego przez internet

Naszą ofertę tłumaczeniową kierujemy do wszystkich zainteresowanych z Poznania bezpośredniej okolicy! Przygotowaliśmy dla klientów atrakcyjne rabaty. Jeśli zdecydujesz się na nasze usługi, prześlij nam plik do bezpłatnej wyceny (pracujemy na wielu formatach plików). To od Ciebie zależy, czy zaakceptujesz naszą propozycję. Następny krok należy do Ciebie – jeśli opłacisz zamówienie, my dokonamy tłumaczenia. Kiedy tłumacz przysięgły przełoży Twoje dokumenty na angielski (lub na odwrót), otrzymasz drogą mailową skan przetłumaczonego dokumentu. W tym samym dniu oryginał uwierzytelnionego tłumaczenia wysyłamy listem priorytetowym pod wskazany adres Pocztą Polską – gwarantujemy darmową wysyłkę wykonanego tłumaczenia dokumentów na terenie Poznania i okolic. Jeśli jesteś z Poznania i szukasz najlepszego serwisu tłumaczeń, zwróć się właśnie do Nas!

Tłumaczenia dokumentów, biznesowe, specjalistyczne  – dogadamycie.pl

MASZ PYTANIA?

Biuro Obsługi Klienta:  +48 22 460 29 90  /  info@dogadamycie.pl