Tłumaczenia dokumentów, biznesowe, specjalistyczne  – dogadamycie.pl

Wspaniałej jakości tłumaczenia na angielski i z angielskiego

Jako firma realizujemy między innymi tłumaczenia uwierzytelnione przez wykwalifikowanych tłumaczy przysięgłych. Taki przekład uwierzytelniony jest bowiem wymagany w różnych sytuacjach. Ów tłumacz przysięgły języka angielskiego może być potrzebny w przypadku dokumentacji sądowej bądź mającej jakąkolwiek moc prawną, a my oferujemy tego typu usługi dla klientów z Warszawy. Tłumaczymy zarówno wszelkie dyplomy, jak i świadectwa, a także dokumenty wizowe. Równocześnie nasz tłumacz przysięgły języka angielskiego zadba także o właściwy przekład dokumentów dotyczących na przykład zmiany stanu cywilnego bądź adresu zameldowania.

Mamy świadomość, iż w dzisiejszych czasach coraz więcej osób potrzebuje tego typu przekładów. Wynika to z kilku kwestii. Po pierwsze wiele osób decyduje się na mieszkanie za granicą i wtedy takie dokumenty są koniecznością. Natomiast biznesmeni próbują swoich sił również na rynkach zachodnich, aby w ten sposób wpłynąć korzystnie na rozwój firmy. W takiej sytuacji również przydają się specjalne tłumaczenia przysięgłe na angielski, jakie oferujemy dla klientów z Warszawy oraz innych miast. Proponowane przez nas usługi można bowiem wykonać online, a to znacznie ułatwia współpracę. Dlatego też nasi klienci są zawsze zadowoleni z jakości naszych usług oraz standardów obsługi klienta.


darmowa wycena

Niezobowiązująco wycenimy tłumaczenie w czasie ok. 30 minut.

dowolny format pliku

Wyślij nam dokument do wyceny poprzez formularz – pracujemy na wielu formatach plików.

różne tłumaczenia

Specjalistyczne, techniczne, branżowe, zwykłe i przysięgłe – to wszystko w naszym serwisie.


Sprawdzony tłumacz przysięgły języka angielskiego Warszawa

Nasz tłumacz przysięgły języka angielskiego jest nie tylko sprawdzony, ale równocześnie oferuje usługi na najwyższym poziomie. Tego typu zlecenia uwierzytelnione polegają zarówno na dokładnym przekładzie, jak i umieszczeniu na każdej stronie dokumentu pieczęci tłumacza, co jest właśnie równoznaczne z odpowiednim poświadczeniem przez niego tego, iż przełożony tekst jest zgodny z treścią tekstu źródłowego. Każdy nasz tłumacz przysięgły języka angielskiego może przetłumaczyć dowolny dokument. Dlatego też oferujemy usługi dla wszelkiego typu tłumaczeń. Zachęcamy więc do skorzystania z naszej oferty.

Tłumaczenia dokumentów, biznesowe, specjalistyczne  – dogadamycie.pl

MASZ PYTANIA?

Biuro Obsługi Klienta:  +48 22 460 29 90  /  info@dogadamycie.pl