Tłumaczenie rozmów telefonicznych

Wiele spraw można dzisiaj załatwić telefonicznie. Co jednak w przypadku, gdy kompletnie nie znasz lub słabo posługujesz się językiem rozmówcy? Mamy receptę na Twój problem. Wystarczy zlecić nam tłumaczenie rozmów telefonicznych z języka angielskiego (i wiele innych). Dzięki temu nie będziesz już musiał przejmować się więcej tym, że się nie dogadasz. My dogadamy Cię zawsze!

Dogadamy Cię o dowolnej porze

Nie musisz martwić się o organizację rozmowy nawet, jeżeli ma się ona odbyć późno w nocy. Wystarczy, że przekażesz nam numer telefonu swój i Twojego rozmówcy, preferowaną datę oraz godzinę. Nasz tłumacz sam zestawi połączenie z obiema stronami rozmowy i zapewni doskonałe tłumaczenie, byście mogli się dogadać.

Niczym się nie przejmujesz

Zlecając nam tłumaczenie rozmów telefonicznych niczym się nie przejmujesz. Koszt połączenia jest wliczony w cenę, zaś w pakiecie dorzucamy także niezbędną technologię do nawiązania międzynarodowego połączenia. Korzystając z naszej oferty zyskujesz pewność, że dogadasz się ze swoim rozmówcom. Niezależnie od charakteru rozmowy i krajów, w których przebywacie.

Wróć do nagranej rozmowy, kiedy chcesz

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że możesz nie wszystko zapamiętać z rozmowy telefonicznej. Zwłaszcza, jeśli ta odbędzie się w późnych godzinach nocnych. Dlatego oferujemy tłumaczenia rozmów telefonicznych online, dzięki czemu w Twoim Panelu Klienta na naszej stronie znajdzie się nagranie całej treści połączenia. Po to, abyś mógł wrócić do tematu o każdej porze i z każdego miejsca na świecie.

Tłumaczenie rozmów telefonicznych – dogadaj się z każdym!

Zapewniamy wysokiej jakości tłumaczenie rozmów telefonicznych i to niezależnie od branży oraz lokalizacji rozmówców. Współpraca z nami jest prosta – deklarujesz tylko godzinę połączenia, podajesz nam niezbędne numery telefonów, a całą resztą zajmujemy się już my. Dogadamy Cię z każdym. 

standardowe języki

angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, rosyjski, ukraiński, włoski. Pozostałe języki na życzenie Klienta.

proste zasady

Zestawimy rozmowę z Tobą i Twoim rozmówcą. Nie zapłacisz dodatkowo za połączenie telefoniczne.

elastyczne terminy

Umożliwiamy zamówienie rozmowy telefonicznej w dogodnym dla Ciebie terminie.

Powiązane