Tłumaczenia język hiszpański

Rola języków obcych rośnie z każdym rokiem. Wszystko za sprawą swobody poruszania się między granicami, a także rozwoju transportu publicznego. Jeździsz więcej, rozmawiasz więcej, załatwiasz również coraz więcej biznesowych spraw. Też z krajami hiszpańskojęzycznymi. Tłumaczenia hiszpańskiego online to wygodny sposób na komunikację z nowymi odbiorcami i to na miarę XXI wieku. Jedyne, czego potrzebujesz, to dostępu do Internetu. Spełniasz ten warunek? Zamawiasz z dowolnego miejsca na świecie.

Tłumaczenia hiszpańskiego online 24/7

Tłumaczenia hiszpańskiego online dla każdego

Potrzebujesz tłumaczeń w celach prywatnych, zawodowych czy biznesowych? W dogadamycie.pl zapewniamy tłumaczenia dla każdego. Co więcej, współpracujemy z ponad 1000 tłumaczy z całego świata, w tym również z hiszpańskimi native speakerami. Znamy każdego tłumacza języka hiszpańskiego doskonale i wiemy, na co ich stać. A stać na wiele. Ta wiedza pozwala nam na przypisanie najlepszego tłumacza z hiszpańskiego na polski (i na odwrót) do Twojego zlecenia. Dowodem jakości jest certyfikat ISO PN-EN 17100:2015. Zadbamy o Twoje tłumaczenia.

Tłumaczenia z polskiego na hiszpański i w innych parach językowych

W dogadamycie.pl zapewniamy tłumaczenia w 60 językach i ponad 304 parach językowych całego świata. Dotyczy to również języka hiszpańskiego. U nas zamówisz tłumaczenia z polskiego na hiszpański, z hiszpańskiego na polski, a także inne kombinacje językowe z hiszpańskim w roli głównej. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Stąd możesz mieć pewność, że Twoim tłumaczeniem zajmie się najlepiej przygotowana osoba w danej tematyce. Biznesowe, medyczne, prawne, prawnicze… i 999 innych specjalizacji. To u nas znajdziesz.

Korekta native speakera

Potrzebujesz więcej mocy tłumaczeniowej?

Pomyśl o dodatkowej korekcie native speakera. Jest to gwarancją dopasowania treści do kultury kraju docelowego. Niezależnie od tego, czy jest to Hiszpania, Meksyk czy inny hiszpańskojęzyczny kraj. Zapewniamy również tłumaczenia z weryfikacją drugiego tłumacza. Wszystko w trzech pakietach, które są skrojone na miarę Twoich oczekiwań. Wybierz, co wolisz. O różnicach między pakietami przeczytasz kawałek niżej.

Economy – praca jednego Tłumacza, gwarancja 93% dokładności

Business – praca jednego Tłumacza i jednego Weryfikatora, gwarancja 95% dokładności

Premium – praca jednego Tłumacza i korekta Native Speakera, gwarancja 100% skuteczności

Atrakcyjny system bonusowy

Pakiety, no i nasze usługi też, wzbogaciliśmy o atrakcyjny system bonusowy. Zasada działania jest niezwykle prosta. Rejestrujesz konto, zasilasz swoje saldo i masz do dyspozycji dodatkowe środki, które przeznaczysz na kolejne tłumaczenia. Wygodne, prawda? A przy tym niezwykle korzystne. Zobacz jak działa system bonusowy w dogadamycie.pl. Kilka słów o tym akapit niżej.

Konto doładujesz – bonus zyskujesz

doładowanie min. 180 zł

20 zł więcej na tłumaczenia

doładowanie min. 300 zł

40 zł więcej na tłumaczenia

doładowanie min. 600 zł

100 zł więcej na tłumaczenia

doładowanie min. 3000 zł

600 zł więcej na tłumaczenia

Dogadamy Cię z każdym, o każdej porze i na całym świecie

Kochamy tłumaczyć i robimy to z prawdziwą pasją. Naszą misją jest sprawienie, aby komunikacja człowieka z człowiekiem odbywała się w wielu językach. To dlatego wciąż szukamy nowych możliwości rozwoju, podejmując współpracę z tłumaczami, specjalizujących się w naprawdę unikalnych i rzadkich językach. Tajski, kazachski, islandzki czy malajski? A może coś bardziej popularnego typu angielski, niemiecki lub hiszpański? Ty decydujesz, my tłumaczymy. Tak to działa. Wszystko przez Internet i dla ludzi. Tłumaczenia hiszpańskiego online, które zamówisz wygodnie. Również podczas wideokonferencji. Tak to powinno działać w XXI wieku, czyż nie?

Zadbamy o Twoje tłumaczenia

Najpopularniejsze języki

Potrzebujesz innego języka?