Tłumaczenia język niemiecki

Tłumaczenia niemieckiego online, które zamówisz przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu? W dogadamycie.pl to realne. Współpraca z nami jest bardzo wygodna – Ty wyceniasz i zamawiasz (z dowolnego miejsca na świecie), my tłumaczymy. Tak po prostu. Obsługujemy ponad 60 języków i 304 par językowych. Co więcej, pracuje dla nas ponad 1000 tłumaczy z całego świata.

Czego potrzebujesz, aby zacząć z nami współpracować? Dostępu do Internetu. No i treści, które możemy dla Ciebie przetłumaczyć.

Tłumaczenia niemieckiego online 24/7

Tłumacze niemiecko-polski wszystkich specjalizacji

1000 tłumaczy. Dysponowanie tak szerokim zespołem pozwala nam realizować wszystkie rodzaje przekładów. Współpracujemy ze specjalistami z praktycznie każdej dziedziny – biznesu, nauki, medycyny, a także z tłumaczami przysięgłymi. Jeżeli potrzebujesz profesjonalnych tłumaczeń – jesteś w dobrym miejscu. Zadbamy o to, abyś dogadał się z dowolnym człowiekiem na świecie.

Tłumaczenia niemieckiego online

Język niemiecki jest jednym z najpopularniejszych na całym świecie – zarówno w biznesie, jak i w życiu codziennym. Wspieramy ludzi w codziennej komunikacji, zapewniając m.in. tłumaczenia stron internetowych, wiadomości e-mail, naukowe, techniczne i wiele innych. Oferujemy również tłumaczenia pisemne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia przysięgłe, a także korektę tekstów. Jednym słowem – nasze tłumaczenia są dla każdego. No i dostępne online. Sam proces zamówienia i realizacji usługi jest niezwykle prosty.

– wchodzisz na panel: kliknij tutaj >>>

– wybierasz język i kategorię tekstu

– wklejasz tekst lub przesyłasz plik

– wybierasz pakiet

– zamawiasz

Tłumaczenia z korektą native speakera

Zdajemy sobie doskonale sprawę z faktu, że tłumaczenia na niemiecki to nie tylko zgodność tematyki. Myśląc o naturalnej komunikacji z zagranicznymi odbiorcami warto, abyś zadbał także o adaptację tekstów do kultury kraju Twojego odbiorcy. Dlatego oferujemy tłumaczenia z korektą native speakera, który na co dzień mieszka i żyje w kraju docelowym. Taka oferta jest gwarancją, że przekazane Ci tłumaczenia będą nie tylko poprawne, ale przede wszystkim skuteczne i jeszcze lepiej zrozumiałe.

Czy wiesz, że..

native speaker to po prostu tłumacz, dla którego język obcy jest językiem ojczystym? Czyli dla przykładu: Polak jest native speakerem języka polskiego, Niemiec – niemieckiego, Hiszpan zaś hiszpańskiego itd.

Ojczysta znajomość języka to gwarancja znajomości niuansów kulturowych. Dokładając do tego umiejętności translatorskie otrzymujesz perfekcyjne tłumaczenie, które równie dobrze mogłoby być tekstem, które zagraniczny specjalista napisał od podstaw.

Tłumaczenia niemiecko-polskie w atrakcyjnych pakietach

Tłumaczenia niemiecko-polskie, no i tłumaczenia polsko-niemieckie też, to nasza specjalność. W ogóle tłumaczenia to coś, co lubimy najbardziej. Stawiamy przy tym na rozsądny stosunek jakości do ceny, z naciskiem na jakość. Dlatego wypracowaliśmy korzystny zakres cenowy. Stawki zaczynają się już od od 0,19 PLN netto za słowo. Koszt tłumaczenia jest uzależniony więc od ilości słów znajdujących się w przesłanym do nas tekście. Równie ważny jest pakiet tłumaczenia, jaki wybierzesz.

Economy – praca jednego Tłumacza

Business – praca jednego Tłumacza i jednego Weryfikatora

Premium – praca jednego Tłumacza i korekta Native Speakera

Atrakcyjny system bonusowy

Nasz cennik jest wzbogacony o atrakcyjny system bonusowy – jeśli doładujesz konto klienta kwotą od 180 zł, 20 zł otrzymasz gratis, jeśli kwotą od 300 zł, 40 zł otrzymasz gratis, a jeśli kwotą od 600 zł, otrzymasz od Nas 100 zł, a jeśli 3000 zł, otrzymasz 600 zł gratis. Przyznany bonus nie ma terminu ważności. Możesz go wykorzystać, kiedy chcesz.

Konto doładujesz – bonus zyskujesz

doładowanie min. 180 zł

20 zł więcej na tłumaczenia

doładowanie min. 300 zł

40 zł więcej na tłumaczenia

doładowanie min. 600 zł

100 zł więcej na tłumaczenia

doładowanie min. 3000 zł

600 zł więcej na tłumaczenia

Jeśli zdecydujesz się na nasze usługi, prześlij nam plik do bezpłatnej wyceny (odpowiadamy najszybciej, jak tylko się da). Wówczas obliczymy szacowany koszt tłumaczenia na niemiecki czy z niemieckiego na polski, a cena będzie zależała wyłącznie od ilości przesłanych słów. To od Ciebie zależy, czy zaakceptujesz naszą propozycję. Następny krok należy do Ciebie – kiedy opłacisz zamówienie, my dokonamy tłumaczenia.

Nasze tłumaczenia na niemiecki to gwarancja jakości – przekonaj się o tym już dziś!

Zadbamy o Twoje tłumaczenia

Najpopularniejsze języki

Potrzebujesz innego języka?