Tłumaczenia język czeski

Szukasz tłumaczenia? Czeski i ponad 60 innych języków to nasza specjalizacja. Z pasji do słów, z chęci do komunikowania w wielu językach. Tak działamy w dogadamycie.pl. Współpracujemy z ponad 1000 tłumaczy z całego świata, którzy realizują przekłady w wielu dziedzinach. Od geologii i rolnictwa, przez budowę maszyn i budownictwo, aż po ekonomię, prawo czy medycynę. Tłumaczymy wszystko i dla każdego. Równie często współpracujemy z osobami prywatnymi, co z biznesowymi. Pomożemy Ci dogadać się z każdym, o dowolnej porze i na całym świecie. Wystarczy, że wycenisz zamówienie w 30 sekund. To pierwszy krok i aby go wykonać, potrzebujesz jedynie dostępu do Internetu.

Tłumacz czeski online 24/7

Tłumacz czeski w wielu kombinacjach językowych

Szukasz tłumacza czeskiego? A może tłumacza czesko polskiego? Dobrze się składa. W dogadamycie.pl realizujemy tłumaczenia czeskiego w naprawdę dużej liczbie kombinacji językowych. Tak czesko polskie, jak i czesko litewskie, czesko angielskie, czesko rosyjskie, czesko słowackie, czesko włoskie i wiele innych. Wszystko dlatego, że tłumaczymy w ponad 60 językach i w ponad 304 parach językowych. Wszechstronna oferta, dzięki której zaspokoimy każdą potrzebę komunikacyjną.

Wszechstronna oferta

Co dokładnie tłumaczymy? Dokumenty, oferty handlowe, strony internetowe, wpisy blogowe, artykuły naukowe, posty w social mediach, reklamy… i 99 innych rodzajów tłumaczeń. Jednym słowem, wszystko. Co więcej, zapewniamy dopasowanie tłumacza do konkretnej specjalizacji. Wszystko dzięki odpowiedniej organizacji zarówno rekrutacji, jak i przydzielania zleceń. Przeszliśmy pozytywną certyfikację ISO PN-EN 17100:2015, co oznacza, że doskonale znamy swoich tłumaczy i wiemy, jakie mają wykształcenie, doświadczenie i kompetencje. To dlatego każde zlecenie realizowane jest przez specjalistę w danej dziedzinie tłumaczenia.

Trzy pakiety. Wybierz według potrzeb.

Jeszcze skuteczniejsze tłumaczenia czeskiego zapewniamy dzięki pakietom. Doskonale wiemy, że każdy ma inne potrzeby i inne motywacje do zamawiania tłumaczeń. Dlatego przygotowaliśmy ofertę, która z powodzeniem wpisuje się w oczekiwania zarówno osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Znajdziesz coś dla siebie niezależnie od tego, czy wyjeżdżasz do pracy za granicę, prowadzisz firmę czy chcesz wejść z ofertą na rynki zagraniczne. Dogadamy Cię z każdym (i z każdą).


Economy – praca jednego Tłumacza, gwarancja 93% dokładności

Business – praca jednego Tłumacza i jednego Weryfikatora, gwarancja 95% dokładności

Premium – praca jednego Tłumacza i korekta Native Speakera, gwarancja 100% skuteczności


Atrakcyjny system bonusowy

Tłumaczenia czeskiego możesz dodatkowo zamówić z bonusem. Działa to w prosty sposób. Jeśli doładujesz swoje konto kwotą od 180 zł, 20 zł otrzymasz gratis, jeśli kwotą od 300 zł, 40 zł otrzymasz gratis, a jeśli kwotą od 600 zł, otrzymasz od Nas 100 zł, a jeśli 3000 zł, otrzymasz 600 zł gratis. Przyznany bonus nie ma terminu ważności. Możesz go wykorzystać, kiedy chcesz.


Konto doładujesz – bonus zyskujesz

doładowanie min. 180 zł

20 zł więcej na tłumaczenia

doładowanie min. 300 zł

40 zł więcej na tłumaczenia

doładowanie min. 600 zł

100 zł więcej na tłumaczenia

doładowanie min. 3000 zł

600 zł więcej na tłumaczenia


Tłumaczenia czeski, norweski, angielski… i 60 innych języków

Realizujemy wszechstronne tłumaczenia. Czeski, norweski, angielski i wiele, wiele innych. Co więcej, każdy nasz tłumacz czeski, niezależnie od pary językowej, jest sprawdzany pod kątem doświadczenia, wykształcenia i specjalizacji. Zgodnie z normami ISO. Dodatkowo zapewniamy wygodną wycenę, ekspresowe terminy realizacji i bezpieczne formy płatności. Czyli dokładnie tak, jak powinno to wyglądać w XXI wieku.


Zadbamy o Twoje tłumaczenia


Najpopularniejsze języki


Potrzebujesz innego języka?