Tłumaczenia angielski

Dogadamycie.pl to internetowy serwis tłumaczeń, z którym każde tłumaczenie z polskiego na angielski oraz  tłumaczenie z angielskiego na język polski okaże się niezwykle proste, szybkie i wygodne! Dysponujemy wykwalifikowanym zespołem, w skład którego wchodzi ponad tysiąc wykwalifikowanych tłumaczy.  Są to specjaliści z wielu dziedzin tłumaczeniowych.  Zapewniają najwyższą jakość usług w każdym aspekcie – znają się na medycynie, przemyśle, ekonomii, prawie, IT, literaturze, technice oraz wielu innych dziedzinach. Nasz zespół przetłumaczy każdy tekst, a nasze usługi są dostosowane do potrzeb każdego klienta – zarówno biznesowego, jak i indywidualnego. Zamów tłumaczenie dowolnego tekstu i sam się o tym przekonaj!

Tłumaczenia – angielski z dogadamycie.pl

Tłumaczenia z języka angielskiego? To nasza specjalizacja! Takie przekłady nie mają przed nami żadnych tajemnic. Oferujemy szeroką gamę usług, która obejmuje: tłumaczenia pisemne, tłumaczenia na angielski, a także tłumaczenia z polskiego na angielski. Podejmiemy się każdego zlecenia, nawet tych wymagających specjalistycznej wiedzy lub kompetencji. W naszej ofercie znajdziesz także profesjonalne usługi tłumaczeń pism urzędowych, dokumentów czy rozmów telefonicznych. Znajdziesz u nas także tłumaczenia stron internetowych, wiadomości e-mail oraz innych o charakterze biznesowym. 

Oferujemy także bezpośrednie tłumaczenia ustne w języku angielskim, tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia naukowe oraz specjalistyczne. Jesteśmy dla Ciebie zawsze wtedy, gdy nas potrzebujesz. Korzystając z naszych usług pomożesz sobie w prowadzeniu własnego biznesu oraz w codziennym życiu, ponieważ dokonamy przekładu z angielskiego na polski również wszelkich instrukcji obsługi, certyfikatów, opracowań, publikacji itp. 

Tłumaczenie z polskiego na angielski nigdy nie było prostsze

Język angielski jest obecnie najpowszechniejszy na całym świecie – zarówno w edukacji, jak i biznesie. Wśród naszych klientów znajduje się wiele zarówno międzynarodowych firm, jak i lokalnych przedsiębiorców, którzy doceniają nasz profesjonalizm. Podejmujemy się tłumaczenia z polskiego na angielski i tłumaczenia z angielskiego na polski, dzięki czemu będziesz w stanie pokonać wszelkie bariery językowe. 

Nasz zespół tworzony jest przez profesjonalistów, wśród których znajdują się zarówno wysoko wykwalifikowani pracownicy naukowi, jak i native speakerzy. Stworzyliśmy nowoczesną platformę komunikacji, dzięki której masz dostęp do naszych tłumaczy przez całą dobę. Decydując się skorzystać z naszej oferty, zyskujesz pewność, że wszelkie dostarczone przez nas tłumaczenia będą wykonane z najwyższą starannością.

Tłumaczenie z angielskiego na polski z korektą

W naszej ofercie znajdziesz również wyjątkowe tłumaczenia z angielskiego na polski z dodatkową korektą native speakera. Są to osoby, dla których język angielski jest językiem ojczystym. Dodatkowo na co dzień żyją i pracują w krajach anglojęzycznych. Dzięki temu doskonale odnajdują się w tamtejszych realiach kulturowych. Decydując się na tę usługę, zyskujesz wysokiej jakości tłumaczenie, które zostanie jeszcze lepiej zrozumiane przez Twoich odbiorców. Zamów bezpłatną wycenę!

Tłumaczenie – angielski – cena

Tłumaczenie z polskiego na angielski (cena do wglądu poniżej) i tłumaczenie z angielskiego na polski (ceny do wglądu poniżej) to nasza specjalność. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest dobry stosunek relacji do ceny. Z tego powodu opracowaliśmy korzystny pakiet cenowy. Dzięki temu tłumaczenia na angielski to koszt już od 0,19 PLN netto za słowo. Ostateczna cena za tłumaczenie z języka angielskiego uzależniona jest wyłącznie od ilości słów, znajdujących się w przesłanym tekście do wyceny. Cennik wzbogaciliśmy o atrakcyjny system bonusowy – jeśli doładujesz konto klienta kwotą od 180 zł, 20 zł otrzymasz gratis, jeśli kwotą od 300 zł, 40 zł otrzymasz gratis, a jeśli kwotą od 600 zł, otrzymasz od Nas 100 zł., a jeśli 3000 zł, otrzymasz 600 zł gratis. Przyznany bonus nie ma terminu ważności, możesz go wykorzystać, kiedy chcesz.

Prześlij nam plik do bezpłatnej wyceny. Stworzyliśmy specjalny system, dzięki któremu odpowiedź otrzymasz najpóźniej w ciągu 15 minut! Dowiesz się także, jaki dokładnie będzie koszt tłumaczenia z polskiego na angielski czy angielskiego na polski. Po przesłaniu wyceny już tylko od Ciebie będzie zależało, czy zaakceptujesz naszą propozycję. – kiedy opłacisz zamówienie, my dokonamy tłumaczenia.

dogadamycie.pl – gwarancja jakości

Nasze tłumaczenia na angielski zawsze wyróżniają się najwyższym poziomem! Nie doliczamy dodatkowych kosztów, niezależnie od stopnia trudności tekstu czy terminu realizacji. Nasze słowo jest cenne, tak samo jak Twój czas. Zawsze dbamy o jakość naszych usług, dlatego zapewniamy odwzorowanie edycyjne, formatowanie i zgodność pliku z tłumaczeniem z dokumentem źródłowym. Stosujemy najnowsze rozwiązania branży tłumaczeniowej, takie jak integracja narzędzi CAT z naszym serwisem – dzięki temu w wycenach eliminujemy powtórzenia i cyfry. Każde nasze tłumaczenie z polskiego na angielski oraz tłumaczenie z angielskiego na język polski to gwarancja jakości.

Powiązane