Tłumaczenia angielski

Tłumaczenie z angielskiego na język polski to nasza specjalność!

Dogadamycie.pl to internetowy serwis tłumaczeń, z którym każde tłumaczenie z polskiego na angielski (i na odwrót, każde tłumaczenie z angielskiego na język polski) okaże się dziecinne proste, szybkie i wygodne! Nasz zespół tworzy ponad czterystu wykwalifikowanych tłumaczy, którzy są specjalistami w wielu dziedzinach tłumaczeniowych. To profesjonaliści, którzy zapewniają najwyższą jakość usług – znają się na medycynie, przemyśle, ekonomii, prawie, IT, literaturze, technice oraz wielu innych dziedzinach. Nasz zespół przetłumaczy każdy tekst, a nasze usługi są dostosowane do potrzeb każdego klienta – zarówno biznesowego, jak i indywidualnego.

Tłumaczenia – angielski z dogadamycie.pl

Specjalnością dogadamycie.pl są tłumaczenia. Angielski nie ma przed nami tajemnic! Znamy się przede wszystkim na tłumaczeniach pisemnych – tłumaczenia na angielski (i odwrotnie) nie mają przed nami tajemnic! Wykonamy każde tłumaczenie z angielskiego na język polski i każde tłumaczenie z polskiego na angielski – dogadamycie.pl oferuje profesjonalne usługi tłumaczeń pism urzędowych, dokumentów, rozmów telefonicznych. Pomożemy w przetłumaczeniu firmowej strony internetowej czy wiadomości e-mail. W zakresie naszych usług znajdują się również bezpośrednie tłumaczenia ustne w języku angielskim. Pomożemy w tłumaczeniu korespondencji, opracowań, publikacji, instrukcji, certyfikatów itp. Znamy się na tłumaczeniach zwykłych, przysięgłych, specjalistycznych, technicznych oraz innych typach tłumaczeń.

Tłumaczenie z polskiego na angielski nigdy nie było prostsze

Obecnie angielski to najczęściej używany język w biznesie oraz edukacji. Wiele międzynarodowych i lokalnych firm z przeróżnych branż korzysta z usług dogadamycie.pl, ceniąc sobie nasze tłumaczenia z polskiego na angielski i tłumaczenia z angielskiego na język polski. Dzięki naszym tłumaczeniom z łatwością pokonasz wszelkie bariery językowe. Oferujemy tłumaczenia z polskiego na angielski i z angielskiego na polski. Dysponujemy profesjonalnym zespołem tłumaczy oraz native speakerów, którzy dostępni są przez całą dobę, by realizować zadania z zachowaniem najwyższej jakości oraz wiarygodności.

Tłumaczenie – angielski – cena

Tłumaczenie z polskiego na angielski (cena do wglądu poniżej) i tłumaczenie z angielskiego na polski (ceny do wglądu poniżej) to nasza specjalność. Dogadamycie.pl dba o dobry stosunek jakości do ceny, dlatego opracowaliśmy korzystny pakiet cenowy za nasze tłumaczenia na angielski. Ceny wahają się od 0,17 PLN netto za słowo. Koszt tłumaczenia jest uzależniony wyłącznie od ilości słów się w przesłanym do nas tekście. Nasz cennik jest wzbogacony o atrakcyjny system bonusowy – jeśli doładujesz konto klienta kwotą od 150 zł, to 20 zł otrzymasz gratis, jeśli kwotą od 250 zł, to 40 zł otrzymasz gratis, a jeśli kwotą od 500 zł, otrzymasz od nas 100 zł. Przyznany bonus nie ma terminu ważności, możesz go wykorzystać, kiedy chcesz.

Jeśli zdecydujesz się na nasze usługi, prześlij nam plik do bezpłatnej wyceny (odpowiadamy najszybciej, jak tylko się da). Wówczas obliczymy szacowany koszt tłumaczenia z polskiego na angielski czy tłumaczenia z angielskiego na polski, a cena będzie zależała wyłącznie od ilości przesłanych słów. To od Ciebie zależy, czy zaakceptujesz naszą propozycję. Następny krok należy do Ciebie – kiedy opłacisz zamówienie, my dokonamy tłumaczenia.

Dogadamycie.pl – gwarancja jakości

Nasze tłumaczenia na angielski zawsze prezentują najwyższy poziom! Nie doliczamy dodatkowych kosztów niezależnie od stopnia trudności tekstu czy terminu realizacji. Zawsze dbamy o jakość tłumaczonych tekstów, zapewniamy odwzorowanie edycyjne, formatowanie i zgodność pliku z tłumaczeniem z dokumentem źródłowym. Stosujemy najnowsze rozwiązania branży tłumaczeniowej, takie jak integracja narzędzi CAT z naszym serwisem – dzięki temu w wycenach eliminujemy powtórzenia i cyfry. Każde nasze tłumaczenie z polskiego na angielski (i na odwrót, każde tłumaczenie z angielskiego na język polski) to gwarancja jakości.

Powiązane