Tłumaczenia język angielski

Jesteśmy dogadamycie.pl. Czyli internetowe biuro tłumaczeń, w którym współpracujemy z ponad 1000 tłumaczy z całego świata. Tłumaczymy wszystko i dla wszystkich, zamówienie zaś złożysz 24/7 z dowolnego miejsca na świecie. Zapewniamy m.in. tłumaczenia języka angielskiego online.

Tłumaczenia języka angielskiego online 24/7

Jak tłumaczenie z języka angielskiego to tylko dogadamycie.pl

Tłumaczenia z języka angielskiego? Naszą pasją są wszystkie tłumaczenia. Z angielskiego na polski, z polskiego na angielski i w ponad 300 parach językowych.

Oferujemy szeroką gamę usług, która obejmuje:

tłumaczenia pisemne,

tłumaczenia biznesowe,

– tłumaczenia stron internetowych

i 99 innych rodzajów przekładów.

Zrealizujemy wszystkie zlecenia. Nawet te wymagające specjalistycznej wiedzy lub kompetencji. Współpracujemy z ponad 1000 tłumaczy z całego świata i doskonale znamy możliwości każdego z nich. To dlatego dajemy gwarancję, że Twoje zamówienie trafi do najlepszego specjalisty w danej kategorii.

Tłumacz angielskiego online? W dogadamycie.pl jest zawsze pod ręką

Język angielski jest obecnie najpowszechniejszy na całym świecie – zarówno w edukacji, jak i biznesie. Szacuje się nawet, że blisko 60% wszystkich stron internetowych w Internecie posiada anglojęzyczną wersję. To wskazuje na potencjał tłumaczenia języka angielskiego. Niezależnie od kierunku przekładu, zrealizujemy tłumaczenia z polskiego na angielski i tłumaczenia z angielskiego na polski, a także w parach z nawet najbardziej egzotycznymi językami. Chociażby z angielskiego na chiński czy na odwrót.

Tłumaczenia polsko angielski i angielsko polski na miarę XXI wieku

Gotowe treści muszą być wysokiej jakości. Traktujemy to jako nasz standard i w taki sposób podchodzimy do każdego zlecenia. Chcemy dać Ci jeszcze więcej korzyści. Dlatego w naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne technologie. To dlatego zapewniamy szereg dodatkowych usług, takich jak m.in. skład graficzny i przygotowanie do druku czy automatyzacja tłumaczeń z pomocą dedykowanych narzędzi.

W dogadamycie.pl zapewniamy dodatkowo m.in.:

tłumaczenia strony internetowej z pomocą nowoczesnych technologii tłumaczeniowych,

tłumaczenia spotkań online z pomocą platform do wideokonferencji,

skład graficzny i przygotowanie tłumaczenia do druku.

Jednym słowem – pomożemy dogadać Ci się z każdym (i każdą). Niezależnie od języka, technologii czy odległości. Dodatkowo zapewniamy kompleksowe wsparcie technologiczne.

Tłumaczenia języka angielskiego online z korektą native speakera

Potrzebujesz jeszcze więcej mocy?

Mamy coś specjalnie dla Ciebie. Tłumaczenia języka angielskiego. Online. Z korektą native speakera. Co to oznacza?

Przede wszystkim lokalizację językową i dopasowanie treści do kultury kraju docelowego. Co więcej, gdy odbiorca trafi na daną treść odniesie wrażenie, jakby napisał ją obcokrajowiec. Bo w istocie tak jest.

Kim jest native speaker? To osoba, dla której dany język obcy jest językiem ojczystym. To ktoś, kto urodził się w danym kraju i się w nim wychował. Jako dogadamycie.pl przykładamy też uwagę do tego, aby ten każdy native speaker miał dodatkowo wysokie kompetencje językowe, a i aby specjalizował się w zleconej dziedzinie.

Korekty native speakera, czyli np.:

Marketingowiec

sprawdza tłumaczenia z obszaru marketingu

Farmaceuta

sprawdza tłumaczenia z dziedziny farmaceutyki

Prawnik

sprawdza tłumaczenia z dziedziny prawa

dogadamycie.pl – zadbamy o Twoje tłumaczenia z polskiego na angielski

Prosto. Wygodnie. Efektywnie i efektownie. Tak właśnie podchodzimy do tłumaczenia języka angielskiego online. Jakość gwarantowana certyfikatem ISO 17100. Zapewniamy szeroką ofertę, ponad 60 języków i ponad 300 par językowych. Wszystko wygodnie zamówisz online. Możesz w tym czasie pić swoją ulubioną kawę, a nawet uczestniczyć w jakiejś rozmowe online. Wyceniasz. Zamawiasz. Odbierasz. Prosta formuła.

Zadbamy o Twoje tłumaczenia

Najpopularniejsze języki

Potrzebujesz innego języka?