Tłumaczenia przysięgłe Warszawa cennik

Tłumaczenia przysięgłe nie tylko w Warszawie

Nazywamy się dogadamycie.pl i jesteśmy internetowym serwisem tłumaczeń. Poza tłumaczeniami zwykłych tekstów realizujemy także tłumaczenia przysięgłe, czyli uwierzytelnione przez tłumaczy przysięgłych. Robimy tłumaczenia przysięgłe przez internet – a oryginał przesyłamy pocztą! Darmowa wysyłka pod wskazany adres obowiązuje na terenie całej Warszawy i okolic! Mamy atrakcyjny cennik i działamy profesjonalnie, szybko i wygodnie!

Tłumaczenia przysięgłe (nie tylko) w Warszawie – cennik na miarę twoich możliwości

Tłumaczenia przysięgłe z darmową wysyłką na terenie Warszawy i okolic nigdy nie były prostsze! Tłumaczenia przysięgłe wymagane są w przypadku dokumentacji sądowej lub mającej jakąkolwiek moc prawną – dyplomów i świadectw, dokumentów wizowych, dokumentów dotyczących zmiany stanu cywilnego czy adresu zameldowania, aktów kupna/sprzedaży itp. Oczywiście, odpowiedni specjalista może wykonać tłumaczenia przysięgłe każdego dokumentu. Wysoka jakość tłumaczeń (które wysyłamy za darmo pod wskazany adres – za darmo na terenie całej Warszawy i okolic!) przekłada się na… atrakcyjny cennik! Nie doliczamy dodatkowych kosztów w zależności od stopnia trudności tekstu czy terminu realizacji.

Tłumaczenia przysięgłe i cennik atrakcyjny dla Warszawy

Ceny za tłumaczenia przysięgłe wahają się od 45 zł netto za stronę. Koszt tłumaczenia jest uzależniony od ilości znaków ze spacjami znajdujących się w przesłanym do nas tekście. Oryginał wysyłamy za darmo pod wskazany na terenie całej Warszawy i okolic. Nasz cennik za tłumaczenie przysięgłe jest uzupełniony o atrakcyjny system bonusowy: jeśli doładujesz konto klienta kwotą od 150 zł, 20 zł otrzymasz gratis, jeśli kwotą od 250 zł, 40 zł otrzymasz gratis, a jeśli kwotą od 500 zł, otrzymasz od Nas 100 zł. Przyznany bonus nie ma terminu ważności, możesz go wykorzystać, kiedy chcesz.

Szybko, wygodnie niskie ceny – tłumaczenia przysięgłe przez internet z darmową wysyłką w okolicach Warszawy

Jeśli zdecydujesz się na nasze usługi, prześlij nam plik do bezpłatnej wyceny (podstawą są opisane wyżej ceny za tłumaczenia przysięgłe). To od Ciebie zależy, czy zaakceptujesz naszą propozycję. Następny krok należy do Ciebie – kiedy opłacisz zamówienie, my dokonamy tłumaczenia.

Powiązane