Tłumaczenia specjalistyczne

Ekspresowe i dobre tłumaczenia specjalistyczne

Niezależnie od tego, z jakiej dziedziny klient będzie potrzebował tekstu, tłumaczenia specjalistyczne, w tym tłumaczenia specjalistyczne z angielskiego, wymagają ogromnej wiedzy nie tylko z zakresu języka, ale także branży, w ramach której będzie wykonany przekład. Tłumaczenia specjalistyczne mogą dotyczyć opracowań, tekstów naukowych, instrukcji obsługi poszczególnych urządzeń, dokumentacji technicznej albo innych dokumentów charakterystycznych dla danego sektora. Aby mieć pewność, że tłumaczenia specjalistyczne są wykonane z zachowaniem najwyższych standardów, należy je powierzyć fachowcom, którzy mają odpowiednie kompetencje. Nasza firma współpracuje jedynie z doświadczonymi tłumaczami, dlatego przekłady zrealizowane przez nas, spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania.

Tłumaczenia specjalistyczne wiernym odwzorowaniem oryginalnego dokumentu

Tłumaczenia specjalistyczne z języka angielskiego wykonywane przez nas, są pod każdym względem zbliżone do oryginału. Poszczególne zlecenia trafiają do dyspozycyjnych tłumaczy, którzy mają ugruntowaną wiedzę z danego zakresu. Znają oni charakterystyczne dla danej branży słownictwo i nie będą mieli problemów nawet z fachowymi określeniami. Tłumaczenia specjalistyczne są usługą, która cieszy się dużą popularnością, co jest związane z naszą rzetelnością i jakością oferowanych przekładów. Klienci, którzy do tej pory skorzystali z naszych usług nie tylko są zadowoleni z naszej obsługi, ale także niejednokrotnie wracają z kolejnym tłumaczeniem i polecają nasze usługi kolejnym osobom lub firmom.

Terminowe tłumaczenia specjalistyczne wykonane przez profesjonalistów

Tłumaczenia specjalistyczne, podobnie jak inne przekłady w naszym wydaniu, są realizowane bardzo szybko, dlatego podejmując decyzję o współpracy z naszą firmą, można mieć pewność, że przekład zostanie dostarczony w wyznaczonym terminie. Osoby zainteresowanie tym, aby to właśnie nasza firma wykonała tłumaczenia specjalistyczne zapraszamy do kontaktu. Przed rozpoczęciem pracy nad przekładem jest wykonywana bezpłatna wycena, a dopiero po akceptacji przedstawionych warunków, nasi tłumacze przystępują do pracy. Powierzając nam tłumaczenia specjalistyczne klient otrzymuje doskonały przekład, który będzie pozbawiony jakichkolwiek błędów i nieścisłości. Zaletą współpracy z nami jest również to, że w parze z tak doskonałą jakością jest wyjątkowo atrakcyjna i konkurencyjna cena.

Tłumaczenie na potrzeby naukowe? Rekomendujemy korektę

W przypadku publikacji naukowych rekomendujemy korektę przetłumaczonego tekstu. Korekta przetłumaczonego tekstu specjalistycznego wiąże się z dodatkowym kosztem.

Zapewniamy, że korekty, które oferujemy wykonane są przez odpowiednio wykształconego native speakera. Jego praca nadzorowana jest przez czynnie publikującego farmakologa, który posiada stopień doktora, i który prowadzi badania naukowe z dziedzin biomedycznych.

Prawie połowa korygowanych przez tekstów, to teksty medyczne lub teksty specjalistyczne z nauk pokrewnych. Nierzadko nasze tłumaczenia wykonywane są potrzeby międzynarodowych publikacji w pismach takich jak między innymi European Journal of Pharmacology, Journal of Physiology and Pharmacology czy Vascular Medicine. Przygotowywujemy też korekty tłumaczeń instrukcji obsługi sprzętu medycznego, sprzętu diagnostyki domowej czy tych związanych z komercyjnym wykorzystaniem badań.

Powiązane