Języki

Codziennie tłumaczymy materiały wykorzystywane na całym świecie. Każdego dnia chcemy robić to coraz lepiej. Lepiej, czyli szybciej, dokładniej, w coraz większej ilości kombinacji językowych. Dziś oferujemy 304 pary językowe. To w sumie aż 60 języków z całego świata. Nie chodzi nam o to, żeby zabłysnąć ilością, a o doskonalenie się i ciągłe przełamywanie barier językowych naszych klientów. Dlatego nie ustajemy w poszukiwaniu, testach i rekrutacji najlepszych specjalistów od translacji z całego świata.

Rzetelność, wiarygodność przekładu, jak i terminowość to cechy najlepszych w branży translatorskiej. Bez wyjątku, wszyscy nasi tłumacze, spełniają powyższe kryteria, gwarantując najwyższą jakość świadczonych dla Państwa usług wykonywanych z odległych zakątków Ziemi – od Azji, poprzez Europę, oba kontynenty Amerykańskie po Australię.

Bariera czasowa nie stanowi dla nas problemu, pracujemy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Jest to możliwe w dużej mierze właśnie dzięki synchronizacji pracy po obu stronach globu. Wzajemne wsparcie i nieustający dialog stanowią podstawę naszej pracy. Bez względu na język. Komunikujemy się ponad granicami.

Powiązane