Tłumaczenia Duński – Biuro tłumaczeń Dogadamycie

Wznieś swój biznes na wyższy poziom!

Nasze biuro tłumaczeń w sposób szybki i wygodny realizuje za pośrednictwem Internetu tłumaczenia z duńskiego na polski i na odwrót. Współpracujący z nami specjaliści dokonują przekładów z ponad 60 różnych języków. Dysponują oni wieloletnim doświadczeniem w branży, dzięki czemu mogą być Państwo pewni, że otrzymany materiał będzie spełniał wszelkie niezbędne wymogi. Z naszych usług korzystają tak osoby prywatne, które potrzebują na przykład przetłumaczyć instrukcję obsługi samochodu, jak i duże przedsiębiorstwa potrzebujące wsparcia, na przykład podczas konferencji.

Wykonujemy różnego rodzaju tłumaczenia z duńskiego. Zakres naszych działań obejmuje zarówno teksty specjalistyczne, medyczne, jak i techniczne. Z chęcią przełożymy dla Państwa również zawartość strony internetowej, treść wiadomości e-mail czy rozmowę telefoniczną. Współpracujemy zarówno z ekspertami wyspecjalizowanymi w wybranych dziedzinach, jak i native speakerami. Każdy nasz tłumacz duński polski posiada uprawnienia upoważniające do pracy w zawodzie.

Dlaczego warto zdecydować się na usługi naszych tłumaczy duńsko – polskich?

Do każdego klienta podchodzimy w pełni indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb. Pracujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Z myślą o osobach regularnie korzystających z naszych usług, przygotowaliśmy specjalny system bonusowy umożliwiający na obniżenie kosztów przekładu.

Powiązane