Tłumaczenia Hebrajski – Biuro tłumaczeń Dogadamycie

W pełni profesjonalne przekłady ustne i pisemne

Zespół naszego biura tłumaczeń z hebrajskiego na polski (i na odwrót) tworzy ponad 1000 starannie wyselekcjonowanych specjalistów pracujących w ponad 60 językach, w 304 kombinacjach językowych. Zakres oferowanych przez nas działań jest niezwykle szeroki – od przekładów przysięgłych, przez treści specjalistyczne i medyczne. Pracujemy również ze stronami internetowymi czy wiadomościami e-mail (przekład tych drugich otrzymają Państwo w przeciągu zaledwie 15 minut). Każdy nasz tłumacz hebrajski polski posiada uprawnienia upoważniające do pracy w zawodzie.

Wykonujemy nie tylko pisemne tłumaczenia z hebrajskiego na polski. Realizujemy również przekłady ustne. Nasz pracownik dotrze do wskazanej przez Państwa lokalizacji i w zależności od Państwa indywidualnych potrzeb, wykona przekład symultaniczny, czyli równoległy z wypowiedzią lub konsekutywny – po każdej wypowiedzi. Tego typu usługa to doskonałe wsparcie między innymi podczas negocjacji biznesowych.

Internetowi tłumacze hebrajsko – polscy

Ogromną zaletą naszego biura tłumaczeń jest fakt, że usługi wykonujemy zdalnie. Dzięki temu, wybrany tekst otrzymają Państwo bez konieczności wychodzenia z domu. Skontaktować mogą się z nami Państwo zarówno drogą mailową czy telefoniczną, jak i za pośrednictwem znajdującego się na stronie www formularza. Gwarantujemy bezpłatną, indywidualną wycenę, terminowość oraz najwyższą jakość świadczonych usług (w razie konieczności, tekst może zostać poddany korekcie przez native speakera). Nasze biuro dla stałych klientów przygotowało specjalny system zniżek.

Powiązane