Tłumaczenia Hindi – Biuro tłumaczeń Dogadamycie

Profesjonalizm, terminowość i doświadczenie

Zakres działań naszego biura tłumaczeń to przekłady z hindi na polski oraz ponad 60 różnych języków. Każde ze zleceń realizujemy w pełni sumiennie, dbając o nawet najdrobniejsze szczegóły. Do tej pory udało nam się zrealizować ponad 100 000 zleceń dla 25 000 użytkowników. Dokonaliśmy przekładu 5 500 stron internetowych, 650 000 słów w wiadomościach e-mail oraz 35 000 rozmów telefonicznych.

Nasze tłumaczenia z hindi na polski i na odwrót wykonujemy zdalnie, dzięki czemu potrzebny tekst otrzymają Państwo bez konieczności wychodzenia z domu. Współpracują z nami wyłącznie najlepsi specjaliści z branży – tak native speakerzy, jak i osoby wykwalifikowane w realizacji przekładów z wybranych dziedzin – od budownictwa i przemysłu lekkiego, przez budowę maszyn i elektronikę, aż po prawo i ekonomię. Każdy tłumacz zatrudniony przez nasze biuro jest doświadczonym specjalistą w swojej dziedzinie.

Nasi tłumacze z hindi na polski czekają na Państwa!

Nasze działania obejmują między innymi wykonywanie specjalistycznych tłumaczeń dokumentów takich, jak pisma medyczne, instrukcje techniczne czy umowy biznesowe. Realizujemy również tłumaczenia przysięgłe, które wymagane są między innymi w przypadku dokumentacji sądowej. Dokonujemy także przekładów stron www czy wiadomości e-mail. Dzięki nam mogą Państwo przenieść swój biznes na wyższy poziom.

Powiązane