Tłumaczenia Grecki – Biuro tłumaczeń Dogadamycie

Zdalne tłumaczenia – oszczędność czasu i pieniędzy

Biuro tłumaczeń dogadamycie.pl to międzynarodowe grono ponad 1000 tłumaczy realizujących zlecenia z języka greckiego oraz 60 innych, w 304 parach językowych. Pracują dla nas zarówno native speakerzy, jak i osoby wyspecjalizowane w danych dziedzinach wiedzy – od prawa, ekonomii czy medycyny po budownictwo, transport i IT. Każdy nasz tłumacz grecki polski posiada uprawnienia upoważniające do pracy w zawodzie. Możemy poszczycić się gronem 25 000 użytkowników, którzy regularnie korzystają z naszych usług. Z myślą o nich stworzyliśmy specjalny system zniżek.

Zakres naszych działań obejmuje między innymi pisemne tłumaczenia z greckiego na polski. Przekładamy wszelkiego rodzaju teksty – od dokumentów aplikacyjnych, przez instrukcje obsługi, aż po dokumenty urzędowe oraz korespondencje. Niestraszne są nam również treści specjalistyczne – pisma medyczne, oprogramowania komputerowe, umowy biznesowe czy instrukcje techniczne. Gdy dany materiał wymaga dodatkowej korekty, mają Państwo możliwość skorzystania z usług native speakera, który doskonale zna zarówno dany język, jak i kulturę danego kraju, co umożliwia wychwycenie wszelkiego rodzaju nieścisłości.

Język grecki w różnych odsłonach

Nasi tłumacze z greckiego na polski wykonują nie tylko przekłady pisemne, lecz także ustne. Tego typu usługa jest nieoceniona podczas międzynarodowej konferencji, spotkania z potencjalnym klientem czy podpisywania umowy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, dobierzemy dla Państwa osobę wyspecjalizowaną w danej branży. Dotrze ona do wybranej lokalizacji i w zależności od potrzeb, wykona tłumaczenie konsekutywne, czyli po wypowiedzi każdej osoby lub symultaniczne – równoległe z nią.

Powiązane