Tłumaczenia Chiński – Biuro tłumaczeń Dogadamycie

Zrealizujemy dla Ciebie każdy przekład!

Prowadzone przez nas biuro tłumaczeń specjalizuje się w języku chińskim oraz 60 innych, obejmujących 304 pary językowe. Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych translatorów z całego świata. Osoby dołączające do naszego grona przechodzą wielostopniowy proces weryfikacji. Każdy nasz tłumacz chiński polski posiada uprawnienia upoważniające do pracy w zawodzie. Dzięki temu zyskujemy pewność, że współpracują z nami wyłącznie osoby ze stosownym doświadczeniem i zaangażowaniem, których priorytetem jest rzetelność i terminowość świadczonych usług.

Pracuje dla nas ponad 1000 osób. W gronie tym znajdują się zarówno native speakerzy, jak i osoby specjalizujące się w tłumaczeniach z chińskiego o wybranej tematyce – od budownictwa i farmacji, przez prawo i elektronikę po geologię oraz ekonomię. Jeżeli są Państwo zainteresowani jedną z oferowanych przez nas usług, wystarczy, że prześlą nam Państwo drogą mailową wybrany tekst. Niezwłocznie dokonamy jego bezpłatnej, niezobowiązującej wyceny, którą mogą Państwo zaakceptować lub odrzucić.

Język chiński znamy jak nikt inny

Nasi tłumacze z chińskiego na polski wykonują tłumaczenia zarówno pisemne, jak i ustne. Do pierwszej grupy zalicza się między innymi przekłady przysięgłe, które wymagane są między innymi w przypadku dokumentacji sądowej czy dokumentów dotyczących zmiany adresu zameldowania lub stanu cywilnego. Na każdej stronie takiego tekstu umieszczana jest pieczęć translatora, co stanowi potwierdzenie przez niego zgodności materiału źródłowego z docelowym. Nasze biuro oferuje również osobistą pomoc naszych ekspertów podczas spotkań biznesowych czy konferencji. Dojazd do 50 kilometrów od miejsca wydarzenia jest bezpłatny.

casca

cdacsdc

Powiązane