Tłumaczenia Japoński – Biuro tłumaczeń Dogadamycie

Dołącz do grona zadowolonych 25 000 użytkowników!

Zachęcamy do skorzystania z usług naszego biura tłumaczeń, które wykonuje najwyższej jakości przekłady z japońskiego na polski i na odwrót. Współpracuje z nami ponad 1000 ekspertów z całego świata. Są to zarówno native speakerzy, jak i osoby specjalizujące się w wybranych dziedzinach – prawie, medycynie, ekonomii, rolnictwie czy motoryzacji. Każdy tłumacz zatrudniony przez nasze biuro jest doświadczonym specjalistą w swojej dziedzinie. Dzięki temu zyskują Państwo pewność, że otrzymany tekst będzie najwyższej jakości.

Tłumaczenia z japońskiego na polski realizujemy całą dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Przesyłając do nas wybrany tekst, w przeciągu 24 godzin otrzymają Państwo bezpłatną, niezobowiązującą wycenę. Dla stałych klientów przygotowaliśmy specjalny system bonusowy umożliwiający znaczące obniżenie cen świadczonych przez nas usług. Dzięki temu, że pracujemy w sposób zdalny, nie muszą Państwo tracić czasu na dojazd do siedziby biura.

Wyspecjalizowani tłumacze japońsko – polscy

Język japoński nie ma przed nami żadnych tajemnic! Nasi eksperci podejmą się tłumaczenia wszelkiego rodzaju treści. Podejmiemy się realizacji każdego, nawet najbardziej praco- i czasochłonnego zlecenia. Realizujemy między innymi tłumaczenia uwierzytelnione przez tłumaczy przysięgłych. Tego typu przekłady są niezbędne między innymi w przypadku dokumentacji sądowej czy dokumentów wizowych lub dotyczących zmiany stanu cywilnego.

Wykonujemy także przekłady tekstów specjalistycznych. W przeciwieństwie do innych biur tłumaczeń, nie doliczamy dodatków kosztów za wyższy stopień trudności zlecenia czy krótszy czas jego realizacji. Z chęcią przetłumaczymy dla Państwa również stronę internetową lub wiadomość mailową. Świadczymy także usługi z zakresu przekładów ustnych.

Powiązane