Tłumaczenia Islandzki – Biuro tłumaczeń Dogadamycie

Zaufaj naszym specjalistom z wieloletnim doświadczeniem!

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług tłumaczeń z islandzkiego na polski i na odwrót? Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencji jest doświadczenie oraz najwyższa jakość świadczonych usług. Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni indywidualnie, dostosowując się do potrzeb klienta. Działamy całą dobę, 365 dni w roku. Oferujemy szybkie i wygodne przekłady przez Internet, bez konieczności wychodzenia z domu.

Nasze biuro tłumaczeń realizuje zlecenia nie tylko w języku islandzkim, lecz również w ponad 50 innych. Współpracujemy zarówno z native speakerami, jak i osobami specjalizującymi się w wybranych zagadnieniach (od prawa i medycyny, przez ekonomię i marketing, aż po motoryzację i rolnictwo), jak i tymi, które wykonują przekłady przysięgłe. Każdy nasz tłumacz islandzki polski posiada uprawnienia upoważniające do pracy w zawodzie.

Zakres działań naszych tłumaczy islandzko – polskich

Nasze usługi obejmują zarówno tłumaczenia tekstów, dokumentów, stron www czy maili, jak i przekłady medyczne czy specjalistyczne. Oferujemy również usługę tłumaczenia ustnego, która może się okazać nieoceniona podczas spotkania z potencjalnym klientem lub międzynarodowej konferencji. Nasi tłumacze chętnie pomogą także podczas tłumaczeń rozmów telefonicznych.

Powiązane