Chciałbyś uruchomić swoją stronę WWW w obcym języku? Nic prostszego – zleć nam wykonanie tłumaczenia! Szybko, z publikacją w Internecie i dostosowaniem tekstu do lokalnej specyfiki.

Nasz zespół przygotuje dla Ciebie profesjonalne tłumaczenie Twojej strony WWW niezależnie od jej charakteru: wizytówki, serwisu produktowego czy sklepu internetowego.

Stosujemy nowoczesne narzędzia do wyceny obszernych stron WWW, dzięki czemu przygotowanie oferty jest szybkie i dokładne. Na życzenie możemy umieścić tłumaczenie bezpośrednio w Internecie za pomocą udostępnionego przez Ciebie panelu do zarządzania stroną WWW lub w postaci plików HTML.

Jako usługę dodatkową polecamy korektę tekstu, w ramach której native speaker dostosuje przekaz do wymagań językowych kraju, regionu lub obszaru językowego.

darmowa wycena

Niezobowiązująco wycenimy tłumaczenie w ciągu max 24 godzin od zapytania.

publikacja w Internecie

Na życzenie i w miarę możliwości opublikujemy przetłumaczone treści na Twojej stronie.

opcjonalna korekta

Dodatkowo proponujemy korektę native speakera, który dostosuje tłumaczenie do wymagań językowych kraju, regionu lub obszaru językowego.


Jak zlecić tłumaczenie stron www

KROK 1

Kliknij przycisk
„Zamów bezpłatną wycenę”
i w formularzu podaj
adres strony do tłumaczenia

KROK 2

Zaakceptuj wycenę i opłać zamówienie

KROK 3

Na życzenie i w miarę możliwości technicznych umieścimy tłumaczenie bezpośrednio na Twojej stronie lub przekażemy Ci pliki HTML

Cena

od 38 PLN (cena brutto, zawiera 23% VAT)
od 30 PLN netto
za stronę


Najczęstsze pytania

Ile czasu oczekuję na wycenę tłumaczenia mojej strony WWW?

Wycenę otrzymasz w ciągu około 24 godzin od momentu złożenia zapytania.

W jaki sposób wyceniane jest tłumaczenie strony www?

Tłumaczenie strony www jest wyceniane poprzez przeliczenie treści źródłowych na ilości stron tłumaczeniowych. Jedna strona tłumaczenia to 1500 znaków ze spacjami. W celu optymalizacji kosztów oraz skrócenia terminów tłumaczenia, do wycen stron www wykorzystywane są specjalne narzędzia obliczeniowe, które wykluczają z treści źródłowych liczby oraz powtórzenia.

Co mam wpisać w polu „uwagi”?

Pole przeznaczone jest na wskazówki dotyczące tłumaczenia strony WWW, np. „Proszę nie wyceniać dokumentów w plikach pdf”.

Czy tłumacz może pracować na panelu administratora?

Tak, po przekazaniu danych dostępowych do panelu administratora, tłumacz pracuje bezpośrednio w panelu na stronie WWW. Jest to możliwe wyłącznie w sytuacji, gdy taki mechanizm udostępnisz naszemu tłumaczowi. Często także możliwe jest przygotowanie wszystkich tekstów do tłumaczenia w jednym pliku np. XLS (Excel), który pozwala zautomatyzować proces publikacji nowej wersji językowej. O szczegóły zapytaj swojego informatyka.

Czy tłumaczenie zawiera weryfikację native speakera?

Nie, weryfikacja tłumaczenia przez native speakera, tzw. korekta, jest usługą płatną dodatkowo. Jeżeli chcesz, aby ta usługa została uwzględniona w wycenie, w pole „uwagi” wpisz informację o korekcie.

W jakiej formie otrzymuję tłumaczenie mojej strony WWW?

Tłumaczenie, jeżeli nie jest wykonywane w panelu administratora strony klienta, jest dostępne w formie edytowalnych plików do pobrania z Panelu Klienta.

W jaki sposób płacę za tłumaczenie strony WWW bez rejestracji?

Za tłumaczenie strony WWW bez rejestracji płacisz po otrzymaniu wyceny, która jest wysyłana na adres poczty elektronicznej. Aby zaakceptować wycenę i złożyć zamówienie należy kliknąć w przesłany link. Nastąpi automatyczne przekierowanie na stronę internetowego systemu płatności eCard. Po realizacji płatności należy zaakceptować zamówienie.

W jakiej formie otrzymuję tłumaczenie mojej strony WWW, jeżeli nie jestem klientem zarejestrowanym?

Po realizacji tłumaczenia klient niezarejestrowany otrzymuje link, pod którym może pobrać przetłumaczony plik.

W jaki sposób realizowane są płatności przez zarejestrowanego klienta?

Płatność za wszystkie usługi tłumaczeniowe z rejestracją odbywa się przed potwierdzeniem zamówienia. Wystarczy doładować konto klienta na kwotę wyceny w Panelu Klienta.

Opinie klientów

Miło nam zarekomendować serwis tłumaczeniowy dogadamycie.pl jako partnera świadczącego usługi tłumaczeniowe. Współpraca dotyczyła tekstów o tematyce modowej zamieszczanych na stronie sklepu internetowego www.kazar.com/pl/sklep. Zlecenia były realizowane rzetelnie i terminowo.

- Kazar

Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.

- Home.pl

MASZ PYTANIA?

Biuro Obsługi Klienta:  +48 22 460 29 90  /  info@dogadamycie.pl