Tłumaczenia Norweski – Biuro tłumaczeń Dogadamycie

Tłumacz norwerski-polski

Dogadamycie.pl to biuro tłumaczeń online, które pracuje w wielu rodzinach językowych, wykonując tłumaczenia m.in. na norweski i z norweskiego. Popularność tego języka z grupy skandynawskich języków germańskich stopniowo rośnie, więc nie mogło zabraknąć go w naszej ofercie. Łącznie pracujemy w ponad pięćdziesięciu światowych językach w stu kombinacjach językowych, a specjalizujemy się w przekładach tekstów zwykłych, specjalistycznych i prawnych. Tłumaczyliśmy dla klientów z praktycznie każdej branży – medycznej, kosmetycznej, budowlanej, spożywczej, motoryzacyjnej…

Dla usprawnienia pracy używamy nowoczesnej metody CAT, czyli zbioru rozwiązań usprawniających translacje. Ponadto nasz zespół liczy aż siedmiuset tłumaczy, dzięki czemu możemy zająć się każdym tekstem niemal od ręki, szybko go przekładając np. na norweski. Specjalizujemy się w profesjonalnych tłumaczeniach dokumentów każdego typu, a wszystkie zlecenia realizujemy jak najsprawniej – chcemy, aby wróciły do Ciebie jak najszybciej i w doskonałym stanie edytorskim. Bez względu na charakter i obszerność przesłanych tekstów zapewniamy sprawną obsługę – zespół dogadamycie.pl pracuje dwadzieścia cztery godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu.

Język norweski w tłumaczeniach

Jako profesjonaliści dbamy o najmniejsze detale, dlatego współpracujemy wyłącznie z najlepszymi specjalistami – znajdują się wśród nich także native speakerzy. Oferujemy klientom szeroki wachlarz  usług translacyjnych w wielu odmianach językowych (wykonujemy np. przekłady na norweski i na odwrót). W zakres naszych kompetencji wchodzą tłumaczenia stron internetowych, prywatnej korespondencji listownej, przekłady pisemne, przysięgłe, biznesowe czy rozmów telefonicznych. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji praktycznie przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Z nami szybko i wygodnie zrealizujesz interesujące Cię przekłady.

Powiązane