Tłumaczenia Norweski – Biuro tłumaczeń Dogadamycie

Tłumacz norwerski-polski

Dogadamycie.pl to biuro tłumaczeń online, które pracuje w wielu rodzinach językowych, wykonując tłumaczenia m.in. na norweski i z norweskiego. Popularność tego języka z grupy skandynawskich języków germańskich stopniowo rośnie, więc nie mogło zabraknąć go w naszej ofercie. Łącznie pracujemy w ponad pięćdziesięciu światowych językach w stu kombinacjach językowych, a specjalizujemy się w przekładach tekstów zwykłych, specjalistycznych i prawnych. Tłumaczyliśmy dla klientów z praktycznie każdej branży – medycznej, kosmetycznej, budowlanej, spożywczej, motoryzacyjnej…

Dla usprawnienia pracy używamy nowoczesnej metody CAT, czyli zbioru rozwiązań usprawniających translacje. Ponadto nasz zespół liczy aż siedmiuset tłumaczy w tym tłumacz przysięgły norweskiego, dzięki czemu możemy zająć się każdym tekstem niemal od ręki, szybko go przekładając np. na norweski. Specjalizujemy się w profesjonalnych tłumaczeniach dokumentów każdego typu, a wszystkie zlecenia realizujemy jak najsprawniej – chcemy, aby wróciły do Ciebie jak najszybciej i w doskonałym stanie edytorskim. Bez względu na charakter i obszerność przesłanych tekstów zapewniamy sprawną obsługę – zespół dogadamycie.pl pracuje dwadzieścia cztery godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu.

Język norweski w tłumaczeniach

Jako profesjonaliści dbamy o najmniejsze detale, dlatego współpracujemy wyłącznie z najlepszymi specjalistami – znajdują się wśród nich także native speakerzy. Oferujemy klientom szeroki wachlarz  usług translacyjnych w wielu odmianach językowych (wykonujemy np. przekłady na norweski i na odwrót). W zakres naszych kompetencji wchodzą tłumaczenia stron internetowych, prywatnej korespondencji listownej, przekłady pisemne, przysięgłe, biznesowe czy rozmów telefonicznych. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji praktycznie przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Z nami szybko i wygodnie zrealizujesz interesujące Cię przekłady.

Powiązane