Tłumaczenia dokumentów, biznesowe, specjalistyczne  – dogadamycie.pl

Tłumaczenia przysięgłe – język angielski – atrakcyjne ceny!

Nazywamy się dogadamycie.pl i stworzyliśmy internetowy serwis tłumaczeń, który ułatwia szybkie i wygodne tłumaczenia na różne języki. Realizujemy tłumaczenia zwykłe i przysięgłe, czyli uwierzytelnione przez tłumaczy przysięgłych. Przekład uwierzytelniony jest wymagany w przypadku dokumentacji sądowej lub mającej jakąkolwiek moc prawną – dyplomów i świadectw, dokumentów wizowych, dokumentów dotyczących zmiany stanu cywilnego czy adresu zameldowania, aktów kupna/sprzedaży itp. Wykonujemy tłumaczenia na różne języki, w tym tłumaczenia przysięgłe na angielski (i na odwrót, z angielskiego na polski). A wszystko to przez internet – szybko i wygodnie!

Tłumaczenia przysięgłe – angielski w wykonaniu profesjonalistów

Najczęściej wykonujemy tłumaczenia (w tym przysięgłe) na angielski (i odwrotnie). Obecnie angielski to najczęściej używany język w biznesie oraz edukacji. Wiele międzynarodowych i lokalnych firm z przeróżnych branż korzysta z tłumaczeń z polskiego na angielski i angielskiego na polski. Dzięki Naszym tłumaczeniom z łatwością pokonasz wszelkie bariery językowe. Oferujemy tłumaczenia z polskiego na angielski i z angielskiego na polski. Dysponujemy profesjonalnym zespołem tłumaczy oraz native speakerów, którzy dostępni są przez całą dobę, by realizować zadania z zachowaniem najwyższej jakości oraz wiarygodności. Tak, by idealnie dopasować się do Twoich potrzeb i wykonać jak najlepsze tłumaczenia przysięgłe na angielski (i odwrotnie).


darmowa wycena

Niezobowiązująco wycenimy tłumaczenie w czasie ok. 30 minut.

dowolny format pliku

Wyślij nam dokument do wyceny poprzez formularz – pracujemy na wielu formatach plików.

różne tłumaczenia

Specjalistyczne, techniczne, branżowe, zwykłe i przysięgłe – to wszystko w naszym serwisie.


Tłumaczenia przysięgłe – angielski – atrakcyjne ceny

Ceny za tłumaczenia przysięgłe z polskiego na angielski i z angielskiego na polski wahają się od 38 zł (cena brutto, zawiera 23% VAT – a więc od 30 zł netto) za stronę. Koszt tłumaczenia jest uzależniony od ilości słów kluczowych znajdujących się w przesłanym do nas tekście. Nie doliczamy dodatkowych kosztów w zależności od stopnia trudności tekstu czy terminu realizacji. Nasze ceny za tłumaczenie przysięgłe są uzupełnione o atrakcyjny system bonusowy: jeśli doładujesz konto klienta kwotą od 150 zł, 20 zł otrzymasz gratis, jeśli kwotą od 250 zł, 40 zł otrzymasz gratis, a jeśli kwotą od 500 zł, otrzymasz od Nas 100 zł. Przyznany bonus nie ma terminu ważności, możesz go wykorzystać, kiedy chcesz.

Tłumaczenia przysięgłe z gwarancją jakości – angielski

Zawsze dbamy o jakość tłumaczonych tekstów, zapewniamy odwzorowanie edycyjne, formatowanie i zgodność pliku z tłumaczeniem z dokumentem źródłowym. Stosujemy najnowsze rozwiązania branży tłumaczeniowej, z integracją narzędzi CAT z naszym serwisem – dzięki temu w wycenach eliminujemy powtórzenia i cyfry.

Szybko I wygodnie, czyli tłumaczenia przysięgłe na angielski przez internet

Jeśli zdecydujesz się na nasze usługi, prześlij nam plik do bezpłatnej wyceny (pracujemy na wielu formatach plików). To od Ciebie zależy, czy zaakceptujesz naszą propozycję. Następny krok należy do Ciebie – kiedy opłacisz zamówienie, my dokonamy tłumaczenia.

Białystok Gdańsk Katowice Lublin Poznań Wrocław Kraków Warszawa
Tłumaczenia dokumentów, biznesowe, specjalistyczne  – dogadamycie.pl

MASZ PYTANIA?

Biuro Obsługi Klienta:  +48 22 460 29 90  /  info@dogadamycie.pl