Biuro tłumaczeń oferujące usługi klientom z Gdańska likwiduje bariery językowe

Zapomnij o długim poszukiwaniu odpowiednio wykwalifikowanej osoby w Twoim mieście, długim dojeździe i poświęconych na to godzinach. Profesjonalne tłumaczenie jeszcze nigdy nie było tak łatwe! dogadamycie.pl to biuro tłumaczeń, które dedykuje swoje usługi klientom z Gdańska i okolic. Dzięki nam już nigdy więcej nie będziesz musiał tracić swojego cennego czasu - wystarczy dosłownie chwila, abyś otrzymał wycenę zlecenia, a wkrótce po niej zlecony przekład pisemny. Pracujemy 24h dziennie przez 7 dni w tygodniu, także nie ma znaczenia czy potrzebujesz tłumaczenia w niedzielę wieczorem, czy w środę o 5 nad ranem. Nasze biuro tłumaczeń zajmie się Twoim zleceniem w każdym momencie.

Sprawność i szybkość to tylko nieliczne z zalet serwisu dogadamycie.pl. Wszyscy nasi tłumacze wyróżniają się zaskakującą sumiennością i rzetelnością. Każde zlecenie, nieważne czy małe, czy duże, traktujemy tak samo i podchodzimy do niego z całym naszym sercem. Co więcej, pierwszą naszą zasadą jest terminowość. Z nami nigdy nie będziesz musiał czekać dłużej, niż było to ustalone na początku współpracy. Nasze biuro tłumaczeń zaprasza klientów indywidualnych i firmy z Gdańska do zapoznania się z naszą atrakcyjną i szeroką ofertą. Różnorodność oferowanych usług sprawia, że zostaną spełnione oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Tłumaczenia dokumentów, biznesowe, specjalistyczne  – dogadamycie.pl

darmowa wycena

Niezobowiązująco wycenimy tłumaczenie w czasie ok. 30 minut.

dowolny format pliku

Wyślij nam dokument do wyceny poprzez formularz – pracujemy na wielu formatach plików.

różne tłumaczenia

Specjalistyczne, techniczne, branżowe, zwykłe i przysięgłe – to wszystko w naszym serwisie.

Tłumaczenia dokumentów, biznesowe, specjalistyczne  – dogadamycie.pl

Internetowe biuro tłumaczeń, którego nie ograniczają strefy czasowe

Wspominaliśmy, że pracujemy 24h 7 dni w tygodniu. Zastanawiasz się, jak to możliwe? dogadamycie.pl zrzesza najlepszych tłumaczy z całego świata - od Ameryki Północnej i Południowej, przez Europę i Azję, aż po Australię. Internetowe biuro tłumaczeń to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje miejsca, w którym ceni się różnorodność i ciągły rozwój. Na chwilę obecną oferujemy przekłady w ponad 50 różnych językach obejmujących 102 pary językowe. I ciągle nam mało! Stale poszukujemy, rekrutujemy i testujemy nowych wykwalifikowanych tłumaczy lub osoby prowadzące projekty tłumaczeniowe. Część naszego zespołu stanowią również native speakerzy.

Biuro tłumaczeń oferuje swoim klientom z Gdańska najwyższej jakości usługi. Wśród proponowanych przez nas rodzajów tłumaczeń znajdują się np. tłumaczenie ustne i przez telefon, tekstów, dokumentów, stron WWW czy też tłumaczenie przysięgłe. Szeroki wachlarz usług gwarantuje stuprocentową satysfakcję z naszej współpracy. Nasi tłumacze to specjaliści w takich dziedzinach, jak prawo, medycyna, farmacja, elektronika, informatyka, budownictwo czy rolnictwo. Dodatkowo, biuro tłumaczeń dogadamycie.pl oferuje swoim klientom możliwość zlecenia korekty tekstów wykonywanej przez native speakerów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą!


MASZ PYTANIA?

Biuro Obsługi Klienta:  +48 22 460 29 90  /  info@dogadamycie.pl