Tłumaczenia dokumentów

Specjalistyczne tłumaczenia dokumentów online!

Nazywamy się dogadamycie.pl i jesteśmy internetowym serwisem tłumaczeń, który ułatwia szybkie i wygodne tłumaczenia na różne języki. Nasz zespół tworzy ponad czterystu wykwalifikowanych tłumaczy, którzy są specjalistami w wielu dziedzinach tłumaczeniowych – wykonujemy tłumaczenia wszystkich tekstów, w tym tłumaczenia dokumentów i tłumaczenia techniczne. Jako usługę dodatkową proponujemy korektę native speakera, który dostosuje treść do użytkownika z danego kraju. Nasz zespół przetłumaczy każdy tekst – tłumaczenia nie są dla nas problemem!

Tłumaczenia techniczne online – specjalistyczne tłumaczenia dokumentów

Poza tłumaczeniami zwykłych tekstów wykonujemy tłumaczenia specjalistyczne dokumentów online – takich jak tłumaczenia instrukcji technicznych, artykuły naukowe, pisma medyczne, umowy biznesowe, oprogramowanie komputerowe oraz inne skomplikowane teksty.
Nasi tłumacze to ponad  1000 osobowy zespół specjalistów w wielu dziedzinach tłumaczeniowych: medycyna, przemysł, ekonomia, prawo, IT, literatura, technika. Prawdopodobnie nie ma tekstu, którego byśmy nie przetłumaczyli! Nawet tłumaczenia techniczne nie stanowią dla nas wyzwania.

Tłumaczenia dokumentów – szybko, tanio, profesjonalnie

Nie doliczamy dodatkowych kosztów w zależności od stopnia trudności tekstu czy terminu realizacji. Tłumaczenia dokumentów muszą być perfekcyjne, a My zawsze dbamy o jakość tłumaczonych tekstów – zapewniamy odwzorowanie edycyjne, formatowanie i zgodność pliku z tłumaczeniem z dokumentem źródłowym. Stosujemy najnowsze rozwiązania branży tłumaczeniowej, z integracją narzędzi CAT z naszym serwisem – dzięki temu w wycenach eliminujemy powtórzenia i cyfry.

Tłumaczenia dokumentów online – ceny

Ceny za tłumaczeń wahają się od 0,17 PLN netto za słowo. Koszt tłumaczenia jest uzależniony od ilości słów znajdujących się w przesłanym do nas tekście. My Cię dogadamy w dobrej cenie!

Tłumaczenia z bonusem!

Nasza oferta tłumaczeniowa jest wzbogacona o atrakcyjny system bonusowy: jeśli doładujesz konto klienta kwotą od 150 zł, 20 zł otrzymasz gratis, jeśli kwotą od 250 zł, 40 zł otrzymasz gratis, a jeśli kwotą od 500 zł, otrzymasz od Nas 100 zł. Przyznany bonus nie ma terminu ważności, możesz go wykorzystać, kiedy chcesz. Nie ma znaczenia rodzaj tłumaczeń – w grę wchodzą tłumaczenia dokumentów, zwykłe, biznesowe, techniczne, specjalistyczne – jakiekolwiek!

Jak zamówić?

Jeśli zdecydujesz się na tłumaczenie pisemne online, to prześlij nam plik z tekstem do bezpłatnej wyceny (pracujemy na wielu formatach plików). Przygotujemy ją w kilkanaście minut i to od Ciebie zależy, czy zaakceptujesz naszą propozycję. Następny krok należy do Ciebie – kiedy opłacisz zamówienie, my dokonamy tłumaczenia Twoich tekstów.

Powiązane