Tłumaczenia dokumentów, biznesowe, specjalistyczne  – dogadamycie.pl

Specjalistyczne tłumaczenia dokumentów online od ręki!

Nazywamy się dogadamycie.pl i jesteśmy internetowym serwisem tłumaczeń, który ułatwia szybkie i wygodne tłumaczenia na różne języki. Nasz zespół tworzy ponad czterystu wykwalifikowanych tłumaczy, którzy są specjalistami w wielu dziedzinach tłumaczeniowych – wykonujemy tłumaczenia wszystkich tekstów, w tym tłumaczenia dokumentów i tłumaczenia techniczne.. Jako usługę dodatkową proponujemy korektę native speakera, który dostosuje treść do użytkownika z danego kraju. Nasz zespół przetłumaczy każdy tekst – tłumaczenia dokumentów nie są dla nas problemem!

Tłumaczenia techniczne online - specjalistyczne tłumaczenia dokumentów

Poza tłumaczeniami zwykłych tekstów wykonujemy tłumaczenia specjalistyczne dokumentów online – takich jak tłumaczenia instrukcji technicznych, artykuły naukowe, pisma medyczne, umowy biznesowe, oprogramowanie komputerowe oraz inne skomplikowane teksty. Nasi tłumacze to ponad czterystuosobowy zespół specjalistów w wielu dziedzinach tłumaczeniowych: medycyna, przemysł, ekonomia, prawo, IT, literatura, technika. Prawdopodobnie nie ma tekstu, którego byśmy nie przetłumaczyli! Nawet tłumaczenia techniczne nie stanowią dla nas wyzwania.


darmowa wycena

Niezobowiązująco wycenimy tłumaczenie w czasie ok. 30 minut.

dowolny format pliku

Wyślij nam dokument do wyceny poprzez formularz – pracujemy na wielu formatach plików.

różne tłumaczenia

Specjalistyczne, techniczne, branżowe, zwykłe i przysięgłe – to wszystko w naszym serwisie.


Tłumaczenia dokumentów – szybko, tanio, profesjonalnie

Nie doliczamy dodatkowych kosztów w zależności od stopnia trudności tekstu czy terminu realizacji. Tłumaczenia dokumentów muszą być perfekcyjne, a My zawsze dbamy o jakość tłumaczonych tekstów – zapewniamy odwzorowanie edycyjne, formatowanie i zgodność pliku z tłumaczeniem z dokumentem źródłowym. Stosujemy najnowsze rozwiązania branży tłumaczeniowej, z integracją narzędzi CAT z naszym serwisem – dzięki temu w wycenach eliminujemy powtórzenia i cyfry.


Tłumaczenia dokumentów online – ceny

Ceny za tłumaczenia dokumentów wahają się od 38 zł (cena brutto, zawiera 23% VAT – a więc od 30 zł netto) za stronę. Koszt tłumaczenia jest uzależniony od ilości słów kluczowych znajdujących się w przesłanym do nas tekście. Tłumaczenia dokumentów online, biznesowe, specjalistyczne – my Cię dogadamy w dobrej cenie!


Tłumaczenia dokumentów z bonusem!

Nasza oferta tłumaczeniowa jest wzbogacona o atrakcyjny system bonusowy: jeśli doładujesz konto klienta kwotą od 150 zł, 20 zł otrzymasz gratis, jeśli kwotą od 250 zł, 40 zł otrzymasz gratis, a jeśli kwotą od 500 zł, otrzymasz od Nas 100 zł. Przyznany bonus nie ma terminu ważności, możesz go wykorzystać, kiedy chcesz. Nie ma znaczenia rodzaj tłumaczeń – w grę wchodzą tłumaczenia dokumentów, zwykłe, biznesowe, techniczne, specjalistyczne – jakiekolwiek!


Jak zamówić tłumaczenia dokumentów online?

Jeśli zdecydujesz się na tłumaczenie dokumentów online, to prześlij nam plik z tekstem do bezpłatnej wyceny (pracujemy na wielu formatach plików). Przygotujemy ją w kilkanaście minut i to od Ciebie zależy, czy zaakceptujesz naszą propozycję. Następny krok należy do Ciebie – kiedy opłacisz zamówienie, my dokonamy tłumaczenia Twoich dokumentów.

Poznań Wrocław Szczecin

MASZ PYTANIA?

Biuro Obsługi Klienta:  +48 22 460 29 90  /  info@dogadamycie.pl