Tłumaczenia dokumentów

Jako dogadamycie.pl działamy i tłumaczymy przez Internet. W taki też sposób realizujemy tłumaczenia dokumentów. Online, wygodnie, prosto i terminowo. Na te kwestie kładziemy szczególną uwagę. Co więcej, zapewniamy tłumaczenia w ponad 60 językach i 304 parach językowych. To dlatego dogadamy Cię z każdym o każdej porze i na całym świecie. Wszystko w prostej formule.

Tłumaczenia dokumentów online 24/7

Szukasz tłumacza dokumentów PDF? U nas znajdziesz

Potrzebny jest Ci tłumacz dokumentów PDF? W dogadamycie.pl umiemy pracować również z tym formatem plików. Tłumaczenia realizujemy zarówno w przypadku, gdy plik PDF jest zamknięty, jak i otwarty.


Co to oznacza zamknięty plik PDF? Zazwyczaj są to skany dokumentów. Treści takich plików nie możemy zmieniać nawet za pomocą edytorów, przeznaczonych do modyfikacji takich dokumentów.

Tym samym otwarty plik PDF oznacza możliwość bezpośredniej edycji ich zawartości.


Dbamy o to, aby wszyscy nasi tłumacze plików PDF potrafili sobie poradzić z takimi plikami. Niezależnie od ich rodzaju. Zapewniamy im cykliczne szkolenia, dzięki którym wiedzą, jak używać programów do rozpoznawania tekstu na skanach, a także z jakich narzędzi korzystać, aby móc realizować przekłady tekstów, zapisanych w tym formacie. To dlatego każde tłumaczenie dokumentów PDF online, jakie u nas zamówisz, zrealizujemy z zachowaniem oryginalnej struktury i pierwotnego formatowania treści.

W jakich językach zapewniamy tłumaczenia dokumentów online?

Współpracujemy z ponad 1000 tłumaczy z całego świata, którzy tłumaczą dla nas w ponad 60 językach i 304 parach językowych. To wszystko całkowicie online. Jedyne, czego potrzebujesz, to dostępu do Internetu. Tyle wystarczy, aby złożyć wygodne zamówienie.


Zamawiaj wygodnie:

tłumaczenia dokumentów z języka angielskiego,

tłumaczenie dokumentów na angielski,

tłumaczenie dokumentów na niemiecki

i inne tłumaczenia dokumentów przez Internet w ponad 60 językach całego świata. Dogadamy Cię z każdym.


Specjalistyczne tłumaczenia dokumentów

Nasi tłumacze to ponad 1000 osobowy zespół specjalistów w wielu dziedzinach tłumaczeniowych: począwszy od medycyny, przez przemysł, ekonomię, prawo, IT, literaturę, aż po technikę. Tłumaczenia biznesowe, techniczne, marketingowe, prawne, dyplomu na angielski, PDF z angielskiego na polski – dla nas nie ma to większego znaczenia. Zrealizujemy każde zlecenie!

Co więcej, zapewniamy również tłumaczenia dokumentów samochodowych, a przede wszystkim dowodów rejestracyjnych. Wszystko realizujemy online, pracując m.in. na skanie dokumentów PDF. Dużą popularnością cieszy się tłumaczenie dokumentów samochodu z Niemiec. Tłumaczymy też dokumenty pochodzące z wielu innych krajów, w tym ze Szwecji, z Francji, z Norwegii, z Wielkiej Brytanii, z Włoch czy z Belgii. Nie uznajemy żadnych granic. Ty też już nie musisz.


Co jeszcze zapewniamy?

Tłumaczenie skanowanych dokumentów

Tłumaczenie dyplomu na angielski i na 60 innych języków

Tłumaczenie dokumentów francuskich, angielskich i innych


Tłumaczenia dokumentów – szybko i zawsze w terminie

Zasady współpracy z nami są jasne. Nie ukrywamy przed Tobą żadnych kosztów i to niezależnie od stopnia trudności tekstu czy przyspieszonego terminu realizacji. Zdajemy sobie sprawę, że tłumaczenia dokumentów muszą być perfekcyjne. Dlatego szczególną uwagę przykładamy do jakości naszych usług. Gwarantujemy precyzyjne odwzorowanie edycyjne, formatowanie oraz zgodność tłumaczenia dokumentu z przesłanym nam źródłem. Korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań w branży tłumaczeniowej. Zintegrowaliśmy narzędzia CAT z naszym serwisem, dzięki czemu w wycenach nie uwzględniamy powtórzeń oraz cyfr.

Tłumaczenia dokumentów online – ceny

Ceny za tłumaczenia pisemne wahają się od 0,19 PLN netto za słowo. Ostateczny koszt usługi uzależniony jest tylko od wybranego poziomu oferty oraz ilości słów znajdujących się w przesłanym do nas tekście. Dogadamy Cię zawsze w dobrej cenie.


Konto doładujesz – bonus zyskujesz

doładowanie min. 180 zł

20 zł więcej na tłumaczenia

doładowanie min. 300 zł

40 zł więcej na tłumaczenia

doładowanie min. 600 zł

100 zł więcej na tłumaczenia

doładowanie min. 3000 zł

600 zł więcej na tłumaczenia


Jak zamówić tłumaczenia dokumentów online?

Jeśli zdecydujesz się na tłumaczenie pisemne online, skorzystaj z naszej bezpłatnej wyceny. Pracujemy na wielu formatach plików, zaś dzięki wygodnemu systemowi wyceniania ostateczny koszt usługi poznasz w ciągu kilku minut. Tylko od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na to, byśmy zrealizowali dla Ciebie tłumaczenie dokumentów. Kiedy tylko opłacisz zamówienie, dostarczymy Ci gotowe gotowe teksty najszybciej, jak to możliwe!


Tłumaczenia w dogadamycie.pl to:

ludzka precyzja i technologiczna konsekwencja

tłumaczenia 24/7 i to całkowicie online

ekspresowe terminy i maksymalizacja wygody


Zadbamy o Twoje tłumaczenia