Tłumaczenia dokumentów

Jesteśmy internetowym serwisem tłumaczeń, który stawia sobie za cel wygodę naszych klientów. W naszej ofercie znajdziesz szybkie i wygodne tłumaczenia na różne języki. Współpracujemy z ponad tysiącem wysoko wykwalifikowanych tłumaczy, którzy specjalizują się w praktycznie wszystkich dziedzinach. Gwarantujemy rzetelne tłumaczenia dokumentów oraz tłumaczenia techniczne.

Tłumaczenia z korektą native speakera

Chcąc zapewnić jeszcze wyższą jakość świadczonych przez usług, proponujemy Ci dodatkowo korektę native speakera. Korzystając z tej oferty zyskasz pewność, że otrzymasz od nas tłumaczenia zgodne nie tylko z językiem, ale również z kulturą kraju użytkownika. Przetłumaczymy każdy tekst – przekonało się o tym już tysiące klientów. Dołącz do nich!

Tłumaczenia techniczne online

Poza tłumaczeniami zwykłych tekstów wykonujemy tłumaczenia specjalistyczne dokumentów online – takich jak tłumaczenia instrukcji technicznych, artykuły naukowe, pisma medyczne, umowy biznesowe, oprogramowanie komputerowe oraz inne skomplikowane teksty. Zadbamy także o prawidłowe tłumaczenia norm w dokumentach!

Specjalistyczne tłumaczenia dokumentów

Nasi tłumacze to ponad 1000 osobowy zespół specjalistów w wielu dziedzinach tłumaczeniowych: począwszy od medycyny, przez przemysł, ekonomię, prawo, IT, literaturę, aż po technikę. Tłumaczenia techniczne, biznesowe, marketingowe, prawne – dla nas nie ma to większego znaczenia. Zrealizujemy każde zlecenie!

Tłumaczenia dokumentów – szybko, tanio, profesjonalnie

Zasady współpracy z nami są jasne. Nie ukrywamy przed Tobą żadnych kosztów i to niezależnie od stopnia trudności tekstu czy przyspieszonego terminu realizacji. Zdajemy sobie sprawę, że tłumaczenia dokumentów muszą być perfekcyjne. Dlatego szczególną uwagę przykładamy do jakości naszych usług. Gwarantujemy precyzyjne odwzorowanie edycyjne, formatowanie oraz zgodność tłumaczenia dokumentu z przesłanym nam źródłem. Korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań w branży tłumaczeniowej. Zintegrowaliśmy narzędzia CAT z naszym serwisem, dzięki czemu w wycenach nie uwzględniamy powtórzeń oraz cyfr.

Tłumaczenia dokumentów online – ceny

Ceny za tłumaczenia pisemne wahają się od 0,17 PLN netto za słowo. Ostateczny koszt usługi uzależniony jest tylko od wybranego poziomu oferty oraz ilości słów znajdujących się w przesłanym do nas tekście. Dogadamy Cię zawsze w dobrej cenie!

Tłumaczenia z bonusem!

Nasza oferta tłumaczeniowa jest wzbogacona o atrakcyjny system bonusowy: jeśli doładujesz konto klienta przynajmniej za 150 zł, to 20 zł otrzymasz gratis. Jeżeli doładowanie będzie wynosić minimum 250 zł, to w bonusie od nas otrzymasz 40 zł, a jeśli będzie to kwota od 500 zł, to otrzymasz od Nas 100 zł. Przyznany bonus nie ma terminu ważności. Możesz więc wykorzystać go, kiedy chcesz! Nie ma przy tym znaczenia rodzaj tłumaczeń – w grę wchodzą tłumaczenia dokumentów, zwykłe, biznesowe, techniczne, specjalistyczne – jakiekolwiek!

Jak zamówić tłumaczenie online?

Jeśli zdecydujesz się na tłumaczenie pisemne online, skorzystaj z naszej bezpłatnej wyceny. Pracujemy na wielu formatach plików, zaś dzięki wygodnemu systemowi wyceniania ostateczny koszt usługi poznasz w ciągu kilku minut. Tylko od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na to, byśmy zrealizowali dla Ciebie tłumaczenie dokumentów. Kiedy tylko opłacisz zamówienie, dostarczymy Ci gotowe gotowe teksty najszybciej, jak to możliwe!

Powiązane