Tłumaczenia dokumentów

Jesteśmy internetowym serwisem tłumaczeń, który stawia sobie za cel wygodę naszych klientów. W naszej ofercie znajdziesz szybkie i wygodne tłumaczenia na różne języki. Współpracujemy z ponad tysiącem wysoko wykwalifikowanych tłumaczy, którzy specjalizują się w praktycznie wszystkich dziedzinach. Gwarantujemy rzetelne tłumaczenia dokumentów, tłumaczenia dokumentów online oraz tłumaczenia techniczne, w tym tłumaczenia techniczne z języka angielskiego.

1000 Tłumaczy, wszystkie języki w jednym miejscu

i to wszystko w atrakcyjnych cenach

 

Tłumaczenia z korektą native speakera

Chcąc zapewnić jeszcze wyższą jakość świadczonych przez nas usług, proponujemy Ci dodatkowo korektę native speakera. Korzystając z tej oferty zyskasz pewność, że otrzymasz od nas tłumaczenia dokumentów przez Internet zgodne nie tylko z językiem, ale również z kulturą kraju użytkownika. Przetłumaczymy każdy tekst – przekonało się o tym już tysiące klientów. Dołącz do nich!

Tłumaczenia techniczne online

Poza tłumaczeniami zwykłych tekstów wykonujemy tłumaczenia specjalistyczne dokumentów online – takich jak tłumaczenia instrukcji technicznych, artykuły naukowe, pisma medyczne, umowy biznesowe, oprogramowanie komputerowe oraz inne skomplikowane teksty. Zadbamy także o prawidłowe tłumaczenia norm w dokumentach!

Specjalistyczne tłumaczenia dokumentów

Nasi tłumacze to ponad 1000 osobowy zespół specjalistów w wielu dziedzinach tłumaczeniowych: począwszy od medycyny, przez przemysł, ekonomię, prawo, IT, literaturę, aż po technikę. Tłumaczenia techniczne, biznesowe, marketingowe, prawne, dyplomu na angielski, PDF z angielskiego na polski – dla nas nie ma to większego znaczenia. Zrealizujemy każde zlecenie!

Tłumaczenie dokumentów samochodowych

Posiadanie auta to ogromna wygoda i przywilej swobodnego przemieszczania z miejsca na miejsce. Aby móc jednak z tego korzystać, musisz taki pojazd kupić i zarejestrować. Jeżeli auto zostało sprowadzone z zagranicy, należy zadbać o tłumaczenie poświadczone dokumentów do rejestracji samochodu. Dbająć o Twoją wygodę, zapewniamy tłumaczenie skanowanych dokumentów – wystarczy, że wyślesz do nas skan.

Zapewniamy tłumaczenia:

  • dokumentów francuskich
  • dokumentów motocyklowych
  • dokumentów niemieckich
  • tłumaczenie dokumentów samochodowych ze Szwecji

Wszystkie przekłady papierów samochodowych, a przede wszystkim dowodów rejestracyjnych, realizujemy online, pracując m.in. na skanie dokumentów PDF. Dużą popularnością cieszy się tłumaczenie dokumentów samochodu z Niemiec. Tłumaczymy też dokumenty pochodzące z wielu innych krajów, w tym ze Szwecji, z Francji, z Norwegii, z Wielkiej Brytanii, z Włoch czy z Belgii. Nie uznajemy żadnych granic. Ty też już nie musisz.

Tłumaczenie dokumentacji medycznej

Oferujemy również tłumaczenie dokumentów medycznych. Będziesz tego potrzebować zawsze, gdy tylko pojawi się konieczność przedłożenia takiej dokumentacji wydanej za granicą w polskim urzędzie lub inne instytucji, która pełni funkcje publiczne. Jest to niezbędne z powodów prawnych. W myśl obowiązujących przepisów, polskie urzędy i instytucje publiczne nie mogą uznawać dokumentów wydanych za granicą. Dlatego będziesz potrzebować tłumaczenia przysięgłego. Dzięki dogadamycie.pl może je zlecić, nie wychodząc z domu. Wystarczy nam skan, a do Ciebie wyślemy oryginał tłumaczenia wraz z niezbędnymi pieczęciami.

Tłumaczenia dokumentów – szybko i profesjonalnie

Zasady współpracy z nami są jasne. Nie ukrywamy przed Tobą żadnych kosztów i to niezależnie od stopnia trudności tekstu czy przyspieszonego terminu realizacji. Zdajemy sobie sprawę, że tłumaczenia dokumentów muszą być perfekcyjne. Dlatego szczególną uwagę przykładamy do jakości naszych usług. Gwarantujemy precyzyjne odwzorowanie edycyjne, formatowanie oraz zgodność tłumaczenia dokumentu z przesłanym nam źródłem. Korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań w branży tłumaczeniowej. Zintegrowaliśmy narzędzia CAT z naszym serwisem, dzięki czemu w wycenach nie uwzględniamy powtórzeń oraz cyfr.

Tłumaczenia dokumentów online – ceny

Ceny za tłumaczenia pisemne wahają się od 0,19 PLN netto za słowo. Ostateczny koszt usługi uzależniony jest tylko od wybranego poziomu oferty oraz ilości słów znajdujących się w przesłanym do nas tekście. Dogadamy Cię zawsze w dobrej cenie!

Tłumaczenia z bonusem!

Nasza oferta tłumaczeniowa jest wzbogacona o atrakcyjny system bonusowy: jeśli doładujesz konto klienta kwotą od 180 zł, 20 zł otrzymasz gratis, jeśli kwotą od 300 zł, 40 zł otrzymasz gratis, a jeśli kwotą od 600 zł, otrzymasz od Nas 100 zł., a jeśli 3000 zł, otrzymasz 600 zł gratis. Przyznany bonus nie ma terminu ważności. Możesz więc wykorzystać go, kiedy chcesz! Nie ma przy tym znaczenia rodzaj tłumaczeń – w grę wchodzą tłumaczenia dokumentów, zwykłe, biznesowe, techniczne, specjalistyczne – jakiekolwiek!

Jak zamówić tłumaczenie online?

Jeśli zdecydujesz się na tłumaczenie pisemne online, skorzystaj z naszej bezpłatnej wyceny. Pracujemy na wielu formatach plików, zaś dzięki wygodnemu systemowi wyceniania ostateczny koszt usługi poznasz w ciągu kilku minut. Tylko od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na to, byśmy zrealizowali dla Ciebie tłumaczenie dokumentów. Kiedy tylko opłacisz zamówienie, dostarczymy Ci gotowe gotowe teksty najszybciej, jak to możliwe!

Zadbamy o Twoje tłumaczenia

Powiązane