Tłumaczenia dokumentów samochodowych

Szybkie i wygodne tłumaczenia dokumentów samochodowych

Nazywamy się dogadamycie.pl i jesteśmy internetowym serwisem tłumaczeń, który ułatwia szybkie i wygodne tłumaczenia na różne języki. Działamy szybko i wygodnie, ponieważ tłumaczymy przez internet! Nasz zespół tworzy ponad czterystu wykwalifikowanych tłumaczy, którzy są specjalistami w wielu dziedzinach tłumaczeniowych – wykonujemy tłumaczenia wszystkich tekstów, w tym tłumaczenia dokumentów samochodowych. Jako usługę dodatkową proponujemy korektę native speakera, który dostosuje treść do użytkownika z danego kraju.

Tłumaczenia dokumentów samochodowych

Tłumaczymy różne teksty – instrukcje techniczne, artykuły naukowe, pisma medyczne, umowy biznesowe, oprogramowanie komputerowe oraz inne skomplikowane teksty. Wykonujemy też tłumaczenia dokumentów samochodowych, a konkretnie – realizujemy tłumaczenia briefów samochodowych uwierzytelnione przez tłumaczy przysięgłych. Przekład uwierzytelniony jest wymagany w przypadku dokumentacji mającej jakąkolwiek moc prawną – umów kupna/sprzedaży, dowodów rejestracyjnych, faktur.

Tłumaczenia dokumentów samochodowych

Nasi tłumacze to ponad 1000 osobowy zespół specjalistów w wielu dziedzinach tłumaczeniowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb Naszych klientów. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy profesjonalne tłumaczenia dokumentów samochodowych!
W przypadku dokumentów uwierzytelnionych przez tłumaczy przysięgłych, na każdej stronie dokumentu tłumacz przysięgły umieszcza swoją pieczęć, co jest równoznaczne z poświadczeniem przez niego zgodności tekstu źródłowego z docelowym. Oczywiście, odpowiedni specjalista może przetłumaczyć przysięgłe każdy dokument samochodowy.
Nie doliczamy dodatkowych kosztów w zależności od stopnia trudności tekstu czy terminu realizacji. Tłumaczenia dokumentów samochodowych muszą być perfekcyjne!

Tłumaczenia dokumentów samochodowych – ceny

Ceny za tłumaczenia dokumentów samochodowych wahają się od 45 PLN netto za stronę. Koszt tłumaczenia jest uzależniony od ilości znaków ze spacjami znajdujących się w przesłanym do nas tekście. Nasza oferta tłumaczeniowa jest wzbogacona o atrakcyjny system bonusowy: jeśli doładujesz konto klienta kwotą od 150 zł, 20 zł otrzymasz gratis, jeśli kwotą od 250 zł, 40 zł otrzymasz gratis, a jeśli kwotą od 500 zł, otrzymasz od Nas 100 zł. Przyznany bonus nie ma terminu ważności, możesz go wykorzystać, kiedy chcesz.

Jak zamówić tłumaczenia dokumentów samochodowych?

Jeśli zdecydujesz się na tłumaczenie dokumentów za pośrednictwem naszego serwisu, prześlij nam plik z tekstem do bezpłatnej wyceny (pracujemy na wielu formatach plików). Przygotujemy ją w kilkanaście minut i to od Ciebie zależy, czy zaakceptujesz naszą propozycję. Następny krok należy do Ciebie – kiedy opłacisz zamówienie, my dokonamy tłumaczenia Twoich dokumentów samochodowych.

Powiązane