Tłumaczenia publikacji naukowych

Prace naukowe pisze się na różne potrzeby. Mogą być elementem studiów licencjackich, magisterskich czy szkoły doktorskiej. Musi je publikować również pracownik naukowy i to niezależnie od uczelni, na jakiej pracuje. Takie opracowania są w bezpośredni sposób związane z awansem naukowym, a także ze zdobywaniem uznania w akademickim środowisku. Szczególnie w tym ostatnim przypadku będziesz potrzebować tłumaczenia publikacji naukowych. W końcu sporo punktowanych czasopism naukowych publikuje tylko te prace, które sporządzone są w języku angielskim. Pomożemy Ci w tym.

Tłumaczenia naukowe online 24/7

Kiedy tłumaczenie pracy naukowej jest potrzebne?

Warto się rozwijać, gdy pracujesz na uczelni. Szczególnie gdy placówka akademicka chce zdobywać punkty i wspinać się po szczeblach rankingu, a tym samym wzbogacać swoją ofertę kształcenia. Jedno jest uzależnione od drugiego. Pisanie i publikowanie prac przez pracowników to ważny element w całym procesie. Jeśli należysz do tego grona, warto pomyśleć też o dobrych tłumaczeniach publikacji naukowych. Sporo punktowanych czasopism wydawanych jest wyłącznie w języku angielskim. Szczególnie dotyczy to takich dziedzin wiedzy, jak inżynieria, medycyna czy biologia.

Tłumaczenie artykułów naukowych na angielski

Warto też wiedzieć, że nawet polskie czasopisma naukowe mogą wymagać od Ciebie tłumaczenia pracy naukowej (również licencjackiej lub magisterskiej), a przynajmniej jej części. Częstym wymogiem jest chociażby dostarczenie abstraktu w języku angielskim. Nawet mimo faktu, że całość pracy sporządzona jest w języku polskim i w takim zostanie również wydana. Wynika to z prostego faktu. Twoja praca naukowa (niezależnie od jej chakteru) prawdopodobnie zostanie umieszczona w repozytoriach elektronicznych bibliotek uniwersyteckich, do których mają dostęp wszyscy naukowcy z całego świata.

Szukasz tłumaczenia artykułów naukowych na angielski? Jesteś w dobrych rękach. W dogadamycie.pl od lat współpracujemy z uniwersytetami i ośrodkami akademickimi w całym kraju. Co więcej, zapewniamy tłumaczenia naukowe online, które zamówisz wygodnie i z dowolnego miejsca na świecie. 

Wykorzystaj grant na tłumaczenia publikacji naukowych

Wygodnym rozwiązaniem jest również możliwość doładowania konta. Pozwoli Ci na rozdysponowanie grantów przed końcem roku kalendarzowego. Nawet wówczas, gdy w danym momencie nie potrzebujesz tłumaczenia publikacji naukowych, ale wiesz, że z początkiem kolejnego roku będzie Ci to potrzebne. To dlatego to rozwiązanie cieszy się tak dużą popularnością.

Konto doładujesz – bonus zyskujesz

doładowanie min. 180 zł

20 zł więcej na tłumaczenia

doładowanie min. 300 zł

40 zł więcej na tłumaczenia

doładowanie min. 600 zł

100 zł więcej na tłumaczenia

doładowanie min. 3000 zł

600 zł więcej na tłumaczenia

Kim jest tłumacz tekstów naukowych?

Osobnym pytaniem jest to, kim w zasadzie jest tłumacz tekstów naukowych. Przede wszystkim musi być to osoba, która posiada odpowiednie doświadczenie i wykształcenie. Musi też specjalizować się w tej samej dziedzinie nauki, co Ty. Każda dziedzina wiedzy wymaga posługiwania się specjalistyczną terminologią. W przypadku tłumaczenia pracy naukowej, tłumacz musi znać przytoczone definicje, a także umiejętnie posługiwać się określoną terminologią. Współpracujemy z takimi osobami. Korzystając z naszych usług masz więc pewność, że tłumacz tekstów naukowych zostanie dopasowany do zakresu tematycznego Twojej pracy.

Tłumaczenie artykułów naukowych – cena

A ile konkretnie kosztuje tłumaczenie artykułów? Cena zaczyna się już od 0,26 zł za słowo. Wszystko też zależy jednak od wybranego pakietu tłumaczenia. Masz do wyboru tłumaczenia z weryfikacją drugiego tłumacza lub z dodatkową korektą native speakera. Wszystko kwestią Twoich potrzeb.

Economy – praca jednego Tłumacza, gwarancja 93% dokładności

Business – praca jednego Tłumacza i jednego Weryfikatora, gwarancja 95% dokładności

Premium – praca jednego Tłumacza i korekta Native Speakera, gwarancja 100% skuteczności

Tłumaczenia publikacji naukowych – wygodnie i całkowicie online

Pracujesz na uczelni i szukasz tłumaczenia publikacji naukowych? Jesteś we właściwych rękach. Mamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z naukowcami, a także z ośrodkami akademickimi. Co więcej, zapewniamy tłumaczenie artykułów naukowych online przez całą dobę. Niezależnie więc od tego, gdzie jesteś i co aktualnie robisz, nasze usługi zamówisz całkowicie przez Internet. Możesz też doładować konto, wykorzystać grant naukowy i tłumaczenia publikacji naukowych zamówić wtedy, kiedy będziesz ich potrzebować. Pracujemy dla Ciebie.

Zadbamy o Twoje tłumaczenia

Zobacz również: