Tłumaczenia WPML

WordPress to najpopularniejszy system CMS na świecie. Jak wynika z oficjalnych statystyk, już ponad 30% wszystkich stron na świecie powstały w oparciu o ten system. O jego popularności decyduje przede wszystkim fakt, że swoją stronę stworzysz nawet bez znajomości programowania w HTML, PHP czy innym języku. Mocną stroną WordPressa są również liczne wtyczki, które poszerzają jego możliwości. Jedną z nich jest wtyczka WPML, dzięki której w bardzo szybki i wygodny sposób stworzysz wielojęzyczną stronę internetową.

W dogadamycie.pl skonfigurujemy wtyczkę WPML i za jej pomocą wykonamy tłumaczenie strony. Co więcej, w pakiecie otrzymasz BEZPŁATNĄ licencję WPML.

Porozmawiaj z naszym ekspertem od tłumaczenia z WPML

Michał Szczepanowski

  Dlaczego tłumaczenie za pomocą WPML?

  Istnieje ogromna liczba wszelkiego rodzaju wtyczek do WordPressa. Samo oficjalne repozytorium liczy sobie prawie 60 tysięcy różnych rozwiązań. Wśród nich przynajmniej 8 wtyczek umożliwi Ci stworzenie wielojęzycznej strony internetowej. Mając na uwadze jednak wszelkie kwestie związane ze stabilnością, wygodą użytkowania i współpracy z firmami tłumaczeniowymi, to właśnie WPML jest najlepszym rozwiązaniem.

  Free WPML? Współpracuj z nami i otrzymaj licencję

  Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz od nas licencję WPML. Bezpłatnie. Wystarczy, że:

  – zamówisz u nas tłumaczenia strony internetowej

  – i wskażesz, którą stroną będziemy tłumaczyć.

  Co ważne, licencja jest ważna dożywotnio. Dotyczy jednak wyłącznie tłumaczonej przez nas strony

  Pełna automatyzacja zarządzania tłumaczeniami

  Odpowiednia konfiguracja WPML pozwoli Ci na pełną automatyzację zarządzania tłumaczeniami. Co to właściwie oznacza? Podczas konfiguracji możesz określić, które konkretnie zasoby mają zostać przetłumaczone, zarówno te już istniejące, jak i te, które dopiero dodasz w przyszłości. Co więcej, wskazane zasoby automatycznie zostaną przekazane jednemu lub kilku Tłumaczom, których “podepniesz” do swojej strony.

  Tłumaczenie stron i sklepów internetowych

  Zainstalowanie wtyczki WPML umożliwi Ci przetłumaczenie dowolnej strony na WordPressie. Zrobisz to zarówno w przypadku prostych stron www w postaci wizytówek czy one-page’y, jak i w przypadku rozbudowanych serwisów informacyjnych czy wieloasortymentowych sklepów online. Wiele możliwości, jedna wtyczka, którą pomożemy Ci skonfigurować i w wygodny sposób dostarczać tłumaczeń.

  Gwarantujemy

  – wygodne wyceny napędzane technologią

  – pełne techniczne wsparcie przy konfiguracji WPML

  – ekspresowe terminy realizacji przez Tłumaczy-specjalistów

  – automatyzację zarządzania treściami do tłumaczenia

  – płynność tłumaczeń poprzez zasilanie konta w dogadamycie.pl

  – ponad 60 par językowych i ponad tysiąc Tłumaczy z całego świata

  Skorzystaj z wtyczki WPML, gdy:

  – postawiłeś swoją stronę na WordPressie

  – chcesz stworzyć wielojęzyczną stronę

  – zależy Ci na pełnej automatyzacji zlecania tłumaczenia

  … i to niezależnie od tego, czy Twoja strona to prosta wizytówka, rozbudowany serwis informacyjny czy duży sklep internetowy, obsługujący klientów z całego świata. Jak skonfigurować i zainstalować wtyczke WordPress!

  Przetłumaczymy WordPressa z wtyczką WPML

  Zadbamy o Twoje tłumaczenia