Tłumaczenia biznesowe

Prowadzisz własną działalność gospodarczą? Organizujesz spotkania biznesowe? Tłumaczenia biznesowe dotyczą praktycznie każdego aspektu funkcjonowania przedsiębiorstwa. Wykorzystuje się je do przełożenia takich tekstów jak dokumenty firmowe, oferty, umowy, prezentacje czy kontrakty. Tłumaczenia pisemne dla firm są niezbędne przy skalowaniu swojej działalności na rynki zagraniczne.

W dogadamycie.pl zapewniamy wysokiej jakości usługi tłumaczeniowe dla firm, które wymagają posługiwania się profesjonalną terminologią. Pomożemy Ci w komunikacji z zagranicznymi klientami i kontrahentami. Zapewniamy tłumaczenia dla przedsiębiorców wszelkich dokumentów, np. oferty handlowe, sprawozdania finansowe, materiały marketingowe, opisy produktów i wiele więcej.

Tłumaczenia biznesowe a zwykłe tłumaczenia

Charakterystyczną cechą tłumaczeń biznesowych jest profesjonalizm. Przekłady muszą być więc na najwyższym poziomie. Co więcej, są one robione w bardzo krótkim czasie. Tłumacząc takie treści, należy zwrócić uwagę na różnice kulturowe. Co więcej, takie przekłady wymagają znajomości wąskiego i specjalistycznego słownictwa, jakim posługuje się dana branża. Wymagania wobec Tłumaczy są więc wyższe.


Tłumacz biznesowy:

– to specjalista w wybranej tematyce

– posiada zacięcie marketingowe

– dysponuje szerokim zakresem specjalistycznego słownictwa


Tłumaczenia biznesowe online

Utrzymanie Tłumacza w firmie wymaga przede wszystkim znajomości ogólnych zasad, jakie obowiązują w branży tłumaczeniowej. Ostatecznie musisz wiedzieć, w jaki sposób zweryfikować faktyczne umiejętności rekrutowanej osoby. Z kolei przy niewielkiej ilości tłumaczeń, utrzymanie Tłumacza na etacie może okazać się niekorzystne finansowo. A slogany reklamowe, korespondencja handlowa, dokumenty do użytku wewnętrznego czy rozmowy telefoniczne czekają na przetłumaczenie.

Pomożemy Ci wejść na międzynarodowy rynek

W dogadamycie.pl zapewniamy znacznie wygodniejsze i efektywniejsze rozwiązanie. Tłumaczenia biznesowe online zamówisz szybko i wygodnie. Przy tym będziesz mieć pewność, że zadbamy o Twoje tłumaczenia. Wybierzemy odpowiedniego Tłumacza i dopilnujemy, aby jego tłumaczenie spełniło zarówno nasze normy jakościowe, jak i Twoje oczekiwania.

Tłumaczenia biznesowe z języka angielskiego

Tłumaczenia z języka angielskiego powinny być wykonane z najwyższą starannością. Umieszczając w Social Mediach źle przetłumaczone treści, możesz zepsuć wizerunek firmy. Co więcej, zagraniczni pracownicy mogą nie zrozumieć Twoich poleceń, wynikających z błędnie przetłumaczonych informacji, które zostały im przekazane. Jako przedsiębiorca powinieneś również rozumieć brzmienie umów, jakie podpisujesz, a także zapewnić naturalne brzmienie broszur, katalogów i ofert handlowych. Z nami to osiągniesz.

Tłumaczenia firmowe a przysięgłe

Może się zdarzyć, że podczas wprowadzania firmy na rynek zagraniczny, będziesz potrzebował tłumaczenia uwierzytelnionego. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, oferujemy zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i przysięgłe. Oba rodzaje przekładów wykonujemy z najwyższą starannością i stosując się do wymogów prawnych. Jako biuro tłumaczeń dla firm zapewniamy opiekę Project Managera. Dzięki temu do każdego Twojego zlecenia podejdziemy w sposób indywidualny. Podpowiemy, kiedy warto zamówić tłumaczenie przysięgłe a kiedy wystarczy zwykły przekład firmowych treści.

Potrzebujesz tłumacza przysięgłego dla swojej firmy?

Jesteśmy tu dla Ciebie zawsze, gdy potrzebujesz profesjonalnego tłumaczenia przysięgłego dla swojej firmy. Możesz tego potrzebować w naprawdę wielu sytuacjach. Chociażby w przypadku, gdy startujesz w zagranicznym przetargu. Zazwyczaj wymagane jest wówczas urzędowe poświadczenie, że składane dokumenty są legalne i wiarygodne. Może to odbywać się poprzez nadanie apostille lub legalizację dokumentów. W obu przypadkach potrzebujesz pieczątki tłumacza przysięgłego. My Ci to zapewnimy i to w bardzo wygodny sposób.


Zapewniamy tłumaczenia:

– dokumentów firmowych,

– umów i kontraktów,

– treści na firmowych stronach internetowych,

– opisów produktów w sklepach internetowych,

– wszelkiego typu treści marketingowych,

– treści publikowanych w obszarze mediów społecznościowych i wielu innych.


Gwarantujemy:

– pełne wsparcie technologiczne,

– tłumaczenia online w ponad 60 językach,

– wygodny Panel Klienta dostępny 24/7.

Tłumaczenia biznesowe – pakiety

Tłumaczenia oferujemy w trzech wariantach:

Economy – praca jednego Tłumacza, gwarancja 93% dokładności

Business – praca jednego Tłumacza i jednego Weryfikatora, gwarancja 95% dokładności

Premium – praca jednego Tłumacza i korekty Native Speakera, gwarancja 100% skuteczności

Język angielski – współczesna Łacina dla biznesu

Angielszczyzna niewątpliwie należy do najczęściej używanego języka w biznesie. Zdajemy sobie z tego sprawę. Mamy też na uwadze fakt, że również i inne języki zyskują na znaczenia. Mowa przede wszystkim o niemieckim, arabskim, chińskim czy hiszpańskim. Jako profesjonalista potrzebujesz profesjonalnego biura tłumaczeń. Takie wsparcie otrzymasz, decydując się na współpracę z nami. Profesjonalne tłumaczenia, tłumaczenia przysięgłe, przekłady dokumentów i 99 innych korzyści. To otrzymasz, decydując się na współpracę z nami. Od profesjonalistów dla profesjonalistów. Tak działamy. Mamy wielu stałych klientów, którzy potwierdzą nasze słowa.

Tłumaczenia dla firm niezależnie od branży

W dogadamycie.pl zapewniamy tłumaczenia biznesowe i to niezależnie od Twojej branży. Mamy doświadczenie w przekładach dla medycyny, farmacji, nowoczesnych technologii i jeszcze więcej. Gwarantujemy również tłumaczenia dla firm z opieką Project Managera. Obejmuje m.in. konsultację w zakresie dostępnych pakietów, jak i doradztwo w zakresie tego, co i jak warto przetłumaczyć, aby odnieść sukces. Terminy, jakość ISO, wyspecjalizowani tłumacze i wygoda zamawiania. To wszystko dajemy w standardzie.

Zadbamy o Twoje tłumaczenia