Tłumaczenia spotkań online

Galopujący rozwój technologii cyfrowych musiał w końcu do tego doprowadzić. Wszelkiego rodzaju spotkania coraz częściej odbywają się w Internecie. Wszystko za sprawą rozwoju sprawności i możliwości takich platform komunikacyjnych, jak Microsoft Teams, Zoom, Google Hangouts, Citrex czy chociażby open source Jitsi. W przypadku gdy w takiej konferencji biorą udział osoby z całego świata, warto zadbać o dobre tłumaczenia spotkań online.

Tłumaczymy spotkania online 24/7

Dlaczego warto spotykać się online?

Spotkania w Internecie to ogromna wygoda dla każdego. Odczują ją szczególnie te osoby, które chronicznie cierpią na brak wolnego czasu. W momencie, gdy kalendarz codziennych obowiązków wypełniony jest po brzegi, należy zadbać o ekonomię czasu wolnego. Organizowanie spotkań biznesowych, negocjacji czy rozmów rekrutacyjnych w przestrzeni cyfrowej: to przykłady takiego działania. Dowiedz się więcej o tłumaczeniu spotkań onlinie!

Tłumaczenia bez wychodzenia z domu – wygodnie i sprytnie

Wystarczy Ci Internet, komputer i któraś z platform komunikacyjnych, typu Zoom, Jitsy, Teams, Hangouts czy Skype.

Gwarantujemy

– pełne wsparcie technologiczne

– tłumaczenia online w ponad 60 językach

– wygodny Panel Klienta dostępny 24/7

Kiedy pomożemy dogadać Ci się?

– podczas spotkań biznesowych online

– podczas wideokonferencji

– w trakcie rozmowy rekrutacyjnej w Internecie

– podczas sympozjów i konferencji online

… i w trakcie każdego spotkania, które organizujesz w Internecie. Co więcej, udzielimy również wsparcia technicznego przy wykorzystaniu dowolnej platformy komunikacyjnej. Zoom, Skype, Citrex, Teams, Hangouts czy Jitsi? Pomożemy w każdym przypadku.

Wygodne rozmowy, pewne tłumaczenia spotkań online

Oszczędzaj czas i pieniądze, organizuj spotkania z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć technologicznych. A co zrobić, gdy uczestnicy Twojego wydarzenia będą pochodzić z różnych stron świata? Rozwiązanie jest naprawdę proste, wygodne i na wyciągnięcie ręki.

Wystarczy, że:

Zadbamy o Twoje tłumaczenia