Internetowy serwis, który odmieni branżę translatorską

Jeśli poszukujesz miejsca, w którym specjaliści zajmą się Twoim zleceniem szybko i rzetelnie, to trafiłeś idealnie. dogadamycie.pl to internetowe biuro tłumaczeń oferujące klientom z Krakowa najwyższej jakości przekłady bez wychodzenia z domu. Zakres naszych usług jest naprawdę szeroki i imponujący! Specjalizujemy się w tłumaczeniach przysięgłych, pisemnych, w tym w przekładach dokumentów, wiadomości mailowych czy też stron internetowych, oraz ustnych i tłumaczeniach rozmów telefonicznych. Z radością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli wspólnie rozpocząć pokonywanie barier językowych!

Nasze biuro tłumaczeń może pochwalić się całkiem bogatą i imponującą historią przeprowadzonych do tej pory współprac. Zaufali nam klienci z branży medycznej, spożywczej, kosmetycznej, motoryzacyjnej i budowlanej, wśród których znalazły się takie marki, jak Gino Rossi, tołpa, Bakoma i Wydawnictwo Naukowe PWN. Obsługa tak istotnych klientów była możliwa dzięki tworzonemu przez lata profesjonalnemu zespołowi, w skład którego wchodzą tłumacze z całego świata! Nasze biuro tłumaczeń oferuje klientom z Krakowa przekłady z takich dziedzin, jak prawo, medycyna, farmacja, ekonomia, komunikacja, budownictwo, informatyka czy geologia. Dajemy Ci również możliwość zamówienia bezpłatnej wyceny przed rozpoczęciem zlecenia!

Tłumaczenia dokumentów, biznesowe, specjalistyczne  – dogadamycie.pl

darmowa wycena

Niezobowiązująco wycenimy tłumaczenie w czasie ok. 30 minut.

dowolny format pliku

Wyślij nam dokument do wyceny poprzez formularz – pracujemy na wielu formatach plików.

różne tłumaczenia

Specjalistyczne, techniczne, branżowe, zwykłe i przysięgłe – to wszystko w naszym serwisie.

Tłumaczenia dokumentów, biznesowe, specjalistyczne  – dogadamycie.pl

Biuro tłumaczeń czynne 24h na dobę

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy usługi translatorskie bez względu na porę dnia i nocy. Brzmi niemożliwie? Nic bardziej mylnego! dogadamycie.pl to biuro tłumaczeń, które współtworzą profesjonaliści z całego świata, w tym z Ameryki Północnej i Południowej, Europy, Azji i Australii. Dlatego też dzięki odpowiedniej synchronizacji i imponującej komunikacji, jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom obsługę 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nieważne czy potrzebujesz przekładu w niedzielę wieczorem, czy też w środę w nocy, nasz serwis to miejsce, w którym zajmiemy się tym natychmiast.

Nasze biuro tłumaczeń oddaje do dyspozycji klientów z Krakowa i okolic profesjonalny zespół składający się z 700 wykwalifikowanych tłumaczy, dzięki którym oferujemy przekłady w ponad 50 językach obejmujących 102 pary językowe. Tak bogaty i różnorodny zakres działań nie wpływa jednak na naszą rzetelność i sumienność. Z największą starannością podchodzimy do każdego zlecenia, gwarantując całkowitą wiarygodność przekładu. Co więcej, w naszej codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesną metodę CAT. Nasze biuro tłumaczeń czeka na kontakt z Twojej strony. Profesjonalne tłumaczenia jeszcze nigdy nie były tak łatwe i przyjemne, a to wszystko dzięki specjalistom z dogadamycie.pl!


MASZ PYTANIA?

Biuro Obsługi Klienta:  +48 22 460 29 90  /  info@dogadamycie.pl