Tłumaczenia dokumentów, biznesowe, specjalistyczne  – dogadamycie.pl

Internetowe tłumaczenia dokumentów, czyli Wrocław zawsze blisko!

Nazywamy się dogadamycie.pl i jesteśmy internetowym serwisem tłumaczeń, który ułatwia szybkie i wygodne tłumaczenia na różne języki. Wykonujemy tłumaczenia wszystkich tekstów, w tym tłumaczenia dokumentów. Usługi w zakresie tłumaczenia dokumentów kierujemy też do osób prywatnych i firm z Wrocławia.

Profesjonalne tłumaczenia dokumentów dla Wrocławia

W naszych działaniach stawiamy na doskonały poziom realizowanych zadań, profesjonalizm i terminowość. Oferujemy zwykłe i przysięgłe tłumaczenia specjalistyczne – Tłumaczenia uwierzytelnione briefów samochodowych, dokumentów dotyczących zmiany stanu cywilnego czy adresu zameldowania, dyplomu, świadectwa, dokumentów wizowych, umów kupna i sprzedaży, dokumentacji sądowej lub mającej jakąkolwiek moc prawną. Naszą ofertę w zakresie tłumaczenia dokumentów kierujemy szczególnie do osób i wszystkich firm z Wrocławia. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm i najwyższą jakość świadczonych usług, zdecyduj się na Nasz zespół!


darmowa wycena

Niezobowiązująco wycenimy tłumaczenie w czasie ok. 30 minut.

dowolny format pliku

Wyślij nam dokument do wyceny poprzez formularz – pracujemy na wielu formatach plików.

różne tłumaczenia

Specjalistyczne, techniczne, branżowe, zwykłe i przysięgłe – to wszystko w naszym serwisie.


Tłumaczenia dokumentów – Wrocław – szczegóły oferty

Ceny za tłumaczenia dokumentów dla klientów z Wrocławia wahają się od 38 zł (cena brutto, zawiera 23% VAT – a więc od 30 zł netto) za stronę. Koszt tłumaczenia jest uzależniony od ilości słów kluczowych znajdujących się w przesłanym do nas tekście. Nie doliczamy dodatkowych kosztów w zależności od stopnia trudności tekstu czy terminu realizacji.

Tłumaczenia dokumentów – bezpłatna wysyłka w okolicach Wrocławia

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszego serwisu, prześlij nam plik z tekstem do bezpłatnej wyceny (pracujemy na wielu formatach plików). Przygotujemy ją w kilkanaście minut i to od Ciebie zależy, czy zaakceptujesz naszą propozycję. Następny krok należy do Ciebie – kiedy opłacisz zamówienie, my dokonamy tłumaczenia Twoich dokumentów. Po zakończeniu tłumaczenia otrzymasz drogą mailową skan przetłumaczonego dokumentu. W tym samym dniu oryginał uwierzytelnionego tłumaczenia wysyłamy listem priorytetowym pod wskazany adres Pocztą Polską – gwarantujemy darmową wysyłkę wykonanego tłumaczenia dokumentów na terenie Wrocławia i okolic. Jeśli jesteś z Wrocławia i szukasz najlepszego serwisu tłumaczeń, zwróć się właśnie do Nas!

Tłumaczenia dokumentów, biznesowe, specjalistyczne  – dogadamycie.pl

MASZ PYTANIA?

Biuro Obsługi Klienta:  +48 22 460 29 90  /  info@dogadamycie.pl