Tłumaczenia przysięgłe – atrakcyjne ceny i najwyższa jakość

Nazywamy się dogadamycie.pl i jesteśmy internetowym serwisem tłumaczeń, który ułatwia szybkie i wygodne tłumaczenia na język angielski. Tym, czym możemy się pochwalić, są niezwykle atrakcyjne ceny tłumaczeń! Poza tłumaczeniami zwykłych tekstów realizujemy także tłumaczenia przysięgłe, czyli uwierzytelnione przez tłumaczy przysięgłych. Przekład uwierzytelniony jest wymagany w przypadku dokumentacji sądowej lub mającej jakąkolwiek moc prawną – dyplomów i świadectw, dokumentów wizowych, dokumentów dotyczących zmiany stanu cywilnego czy adresu zameldowania, aktów kupna/sprzedaży itp. Mamy atrakcyjne ceny i wykonujemy tłumaczenia przysięgłe przez internet – szybko i wygodnie!

Tłumaczenia przysięgłe – niskie ceny to nasza specjalność

Nasz zespół tworzy ponad czterystu wykwalifikowanych tłumaczy specjalistów. Na każdej stronie dokumentu tłumacz przysięgły umieszcza swoją pieczęć, co jest równoznaczne z poświadczeniem przez niego zgodności tekstu źródłowego z docelowym. Oczywiście, odpowiedni specjalista może wykonać tłumaczenia przysięgłe każdego dokumentu. Wysoka jakość tłumaczenia przysięgłego przekłada się na… niskie ceny! Nie doliczamy dodatkowych kosztów w zależności od stopnia trudności tekstu czy terminu realizacji.

Tłumaczenia przysięgłe I ceny przyjazne dla portfela

Ceny za tłumaczenia przysięgłe wahają się od 38 zł (cena brutto, zawiera 23% VAT – a więc od 30 zł netto) za stronę. Koszt tłumaczenia jest uzależniony od ilości słów kluczowych znajdujących się w przesłanym do nas tekście. Nasze ceny za tłumaczenie przysięgłe są uzupełnione o atrakcyjny system bonusowy: jeśli doładujesz konto klienta kwotą od 150 zł, 20 zł otrzymasz gratis, jeśli kwotą od 250 zł, 40 zł otrzymasz gratis, a jeśli kwotą od 500 zł, otrzymasz od Nas 100 zł. Przyznany bonus nie ma terminu ważności, możesz go wykorzystać, kiedy chcesz.

Szybko, wygodnie i niskie ceny – tłumaczenia przysięgłe przez internet

Jeśli zdecydujesz się na nasze usługi, prześlij nam plik do bezpłatnej wyceny (podstawą są opisane wyżej ceny za tłumaczenia przysięgłe). To od Ciebie zależy, czy zaakceptujesz naszą propozycję. Następny krok należy do Ciebie – kiedy opłacisz zamówienie, my dokonamy tłumaczenia.

Warszawa - cennik

darmowa wycena

Niezobowiązująco wycenimy tłumaczenie w czasie ok. 30 minut.

dowolny format pliku

Wyślij nam dokument do wyceny poprzez formularz – pracujemy na wielu formatach plików.

różne tłumaczenia

Specjalistyczne, techniczne, branżowe, zwykłe i przysięgłe – to wszystko w naszym serwisie.

Zamów bezpłatną wycenę