Tłumaczenie stron internetowych – cennik

Planujesz rozwijać swój biznes, swojego bloga lub szeroko pojętą działalność? Prędzej czy później tłumaczenie stron internetowych będzie dokładnie tym, czego potrzebujesz. Szczególnie gdy poważnie zastanawiasz się nad wyjściem ze swoim przekazem do odbiorców, którzy na co dzień mieszkają w innym kraju. Tworzymy innowacyjny i zaawansowany technologicznie serwis tłumaczeniowy, z którego możesz korzystać z dowolnego miejsca na świecie.

Tłumacze w dogadamycie.pl to specjaliści w wielu branżach: medycyna, przemysł, ekonomia, prawo, IT, literatura, technika. Jako usługę dodatkową proponujemy korektę native speakera, który dostosuje treść do użytkownika z danego kraju. Nasz zespół dokona przekładu każdego tekstu – nawet napisanego bardzo specjalistycznym językiem!

1000 Tłumaczy, wszystkie języki w jednym miejscu

i to wszystko w atrakcyjnych cenach

 

Tłumaczenie stron internetowych – cennik

Gwarantujemy przede wszystkim rzetelne i profesjonalne tłumaczenia stron www z angielskiego, z niemieckiego i z polskiego na dowolny inny język. Cennik jest niezwykle atrakcyjny, zaś koszt przekładu zaczyna się już od 0,17 PLN netto za słowo. Ostateczna kwota, jaką zapłacisz, zależy przede wszystkim od liczby słów w przesłanym nam tekście. Co więcej – do wyceny tłumaczenia stron www wykorzystujemy specjalne narzędzia obliczeniowe, dzięki czemu wykluczamy z treści źródłowych liczby, znaczniki programistyczne oraz powtórzenia.

Atrakcyjny system bonusowy

Zapewniamy Ci pakiet korzyści, w skład którego wchodzi coś więcej, niż same tłumaczenia stron www online. Gwarantujemy również atrakcyjny system bonusowy: jeśli doładujesz konto klienta kwotą od 150 zł, 20 zł otrzymasz gratis, jeśli kwotą od 250 zł, 40 zł otrzymasz gratis, a jeśli kwotą od 500 zł, otrzymasz od nas 100 zł. Przyznany bonus nie ma terminu ważności, możesz go wykorzystać, kiedy chcesz i na jaką tylko chcesz usługę!

Tłumaczenie stron internetowych w trzech krokach

Podejmij współpracę z nami w kilku prostych krokach. W pierwszej kolejności prześlij nam plik do bezpłatnej wyceny. Tłumaczenie stron internetowych wyceniamy jak za tłumaczenia zwykłe pisemne. Po kilku minutach otrzymasz całkowity koszt realizacji . Teraz już tylko od Ciebie zależy, czy zaakceptujesz naszą propozycję. 

Kiedy tylko opłacisz zamówienie, nasz zespół wykona dla Ciebie profesjonalne tłumaczenie strony www i to niezależnie od jej charakteru. Może to być wizytówka, serwis produktowy czy sklep internetowy – do każdego zlecenia podchodzimy zawsze indywidualnie i w pełni profesjonalnie. Masz nasze słowo.

Technologiczne tłumaczenia SEO i w WPML

Kochamy nowoczesne technologie, dlatego wykorzystujemy w naszej codziennej działalności. Z tego powodu gwarantujemy pracę na plikach językowych, co znacząco przyspiesza cały proces. Co więcej, zapewnimy kompleksowe tłumaczenie w WPML, a także z wykorzystaniem innych wtyczek do WordPressa.

Jako pasjonaci technologii doskonale wiemy, jak ważnym elementem każdej strony jest właściwa optymalizacja SEO. Właśnie dlatego zajmujemy się również tłumaczeniem SEO, którego integralną częścią jest research i lokalizacja słów kluczowych. Z praktyki wiemy, że innego słowa mogą wyszukiwać osoby w Niemczech i innego np. w Wielkiej Brytanii, nawet jeśli szukają tej samej rzeczy w Google. Jesteśmy na to przygotowani. Zadbamy o Twoje tłumaczenia. Również o tłumaczenia stron www z języka angielskiego.

Dogadamy Cię z każdym, o każdej porze i na całym świecie

Gwarantujemy, że tłumaczenie stron internetowych wykonamy w dbałości o najwyższe standardy. Masz możliwość skorzystania z usługi korekty Native Speakera, dzięki czemu Twój przekaz zostanie dostosowany nie tylko do języka, ale również i kultury kraju docelowego. Jeżeli chcesz podbijać nowe rynki mając pewność, że treść Twojej strony trafi do grupy docelowej – nie musisz dalej szukać. Zleć tłumaczenie dogadamycie.pl i spraw, by Twoja oferta trafiła za granicę.

Powiązane