Tłumaczenie stron internetowych – cennik

Planując ekspansję zagraniczną swojej firmy, prędzej czy później będziesz potrzebować wykonać tłumaczenie stron internetowych. Jesteśmy internetowym serwisem, który współpracuje z ponad 1000 tłumaczy z całego świata. To, co wyróżnia nasze usługi, to przede wszystkim wysoka jakość realizowanych zleceń. Co więcej – gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny!

Nasz zespół składa się z ponad tysiąca wykwalifikowanych tłumaczy, którzy są specjalistami w wielu branżach: medycyna, przemysł, ekonomia, prawo, IT, literatura, technika. Jako usługę dodatkową proponujemy korektę native speakera, który dostosuje treść do użytkownika z danego kraju. Nasz zespół dokona przekładu każdego tekstu – nawet napisanego bardzo specjalistycznym językiem!

Tłumaczenie stron internetowych – cennik

Gwarantujemy przede wszystkim rzetelne i profesjonalne tłumaczenie stron internetowych. Cennik jest niezwykle atrakcyjny, zaś koszt przekładu zaczyna się już od 0,17 PLN netto za słowo. Ostateczna kwota, jaką zapłacisz, zależy przede wszystkim od ilości słów w przesłanym nam tekście. Co więcej – do wyceny tłumaczenia stron www wykorzystujemy specjalne narzędzia obliczeniowe, dzięki czemu wykluczamy z treści źródłowych liczby oraz powtórzenia.

Atrakcyjny system bonusowy

Zapewniamy Ci pakiet korzyści, w skład którego wchodzą nie tylko profesjonalne tłumaczenia stron www. Gwarantujemy również atrakcyjnych system bonusowy: jeśli doładujesz konto klienta kwotą od 150 zł, 20 zł otrzymasz gratis, jeśli kwotą od 250 zł, 40 zł otrzymasz gratis, a jeśli kwotą od 500 zł, otrzymasz od nas 100 zł. Przyznany bonus nie ma terminu ważności, możesz go wykorzystać, kiedy chcesz i na jaką tylko chcesz usługę!

Tłumaczenie stron internetowych w trzech krokach

Jesteś zdecydowany, aby podjąć współpracę z nami? W pierwszej kolejności prześlij nam plik do bezpłatnej wyceny. Tłumaczenie stron internetowych wyceniamy według cennika jak za tłumaczenia zwykłe pisemne. Po kilku minutach otrzymasz całkowity koszt realizacji usługi. Teraz już tylko od Ciebie zależy, czy zaakceptujesz naszą propozycję. 

Kiedy tylko opłacisz zamówienie, nasz zespół wykona dla Ciebie profesjonalne tłumaczenie strony www i to niezależnie od jej charakteru. Może to być wizytówka, serwis produktowy czy sklep internetowy – do każdego zlecenia podchodzimy zawsze indywidualnie i w pełni profesjonalnie.

Ekspansja na rynki zagraniczne z dogadamycie.pl

Gwarantujemy, że tłumaczenie stron internetowych wykonamy w dbałości o najwyższe standardy. Masz możliwość skorzystania z usługi korekty Native Speakera, dzięki czemu Twój przekaz zostanie dostosowany nie tylko do języka, ale również i kultury kraju docelowego. Jeżeli chcesz podbijać nowe rynki mając pewność, że treść Twojej strony trafi do grupy docelowej – nie musisz dalej szukać. Zleć tłumaczenie dogadamycie.pl i spraw, by Twoja oferta trafiła za granicę.

Powiązane