Tłumaczenie stron internetowych – cennik

Planujesz rozwijać swój biznes, swojego bloga lub szeroko pojętą działalność? Prędzej czy później tłumaczenie stron internetowych będzie dokładnie tym, czego potrzebujesz. Szczególnie gdy poważnie zastanawiasz się nad wyjściem ze swoim przekazem do odbiorców, którzy na co dzień mieszkają w innym kraju. Tworzymy innowacyjny i zaawansowany technologicznie serwis tłumaczeniowy, z którego możesz korzystać z dowolnego miejsca na świecie.

Tłumaczenia stron www 24/7

Tłumacze w dogadamycie.pl to specjaliści w wielu branżach: medycyna, przemysł, ekonomia, prawo, IT, literatura, technika. Jako usługę dodatkową proponujemy korektę native speakera, który dostosuje treść do użytkownika z danego kraju. Nasz zespół dokona przekładu każdego tekstu – nawet napisanego bardzo specjalistycznym językiem!

Tłumaczenie stron internetowych – cennik

Gwarantujemy przede wszystkim rzetelne i profesjonalne tłumaczenia stron www z angielskiego, z niemieckiego i z polskiego na dowolny inny język. Cennik jest niezwykle atrakcyjny, zaś koszt przekładu zaczyna się już od 0,17 PLN netto za słowo. Ostateczna kwota, jaką zapłacisz, zależy przede wszystkim od liczby słów w przesłanym nam tekście. Co więcej – do wyceny tłumaczenia stron www wykorzystujemy specjalne narzędzia obliczeniowe, dzięki czemu wykluczamy z treści źródłowych liczby, znaczniki programistyczne oraz powtórzenia.

Konto doładujesz – bonus zyskujesz

doładowanie min. 180 zł

20 zł więcej na tłumaczenia

doładowanie min. 300 zł

40 zł więcej na tłumaczenia

doładowanie min. 600 zł

100 zł więcej na tłumaczenia

doładowanie min. 3000 zł

600 zł więcej na tłumaczenia

Tłumaczenie stron www z angielskiego i 60 innych języków

Tłumaczenie stron www z angielskiego i ponad 60 języków zamówisz w kilku prostych krokach. W pierwszej kolejności prześlij nam plik do bezpłatnej wyceny. Tłumaczenie stron internetowych wyceniamy jak za tłumaczenia zwykłe pisemne. Po kilku minutach otrzymasz całkowity koszt realizacji . Teraz już tylko od Ciebie zależy, czy zaakceptujesz naszą propozycję. 

Czy wiesz, że…

według badań Common Sense Advisory aż 72% użytkowników woli korzystać z witryn dostępnych w ich ojczystym języku?

Kiedy tylko opłacisz zamówienie, nasz zespół wykona dla Ciebie profesjonalne tłumaczenie strony www online i to niezależnie od jej charakteru. Może to być wizytówka, serwis produktowy czy sklep internetowy – do każdego zlecenia podchodzimy zawsze indywidualnie i w pełni profesjonalnie. Masz nasze słowo.

Technologiczne tłumaczenia stron www online i z WPML

Kochamy nowoczesne technologie, dlatego wykorzystujemy w naszej codziennej działalności. Z tego powodu gwarantujemy pracę na plikach językowych, co znacząco przyspiesza cały proces. Co więcej, zapewnimy kompleksowe tłumaczenie w WPML, a także z wykorzystaniem innych wtyczek do WordPressa.

Jako pasjonaci technologii doskonale wiemy, jak ważnym elementem każdej strony jest właściwa optymalizacja SEO. Właśnie dlatego zajmujemy się również tłumaczeniem SEO, którego integralną częścią jest research i lokalizacja słów kluczowych. Z praktyki wiemy, że innego słowa mogą wyszukiwać osoby w Niemczech i innego np. w Wielkiej Brytanii, nawet jeśli szukają tej samej rzeczy w Google. Jesteśmy na to przygotowani. Zadbamy o Twoje tłumaczenia. Również o tłumaczenia stron www z języka angielskiego.

Bezpłatna licencja WPML i to dożywotnio? Decydując się na tłumaczenia z dogadamycie.pl, jest to realne.

Dowiedz się więcej >>>

Tłumaczenia dla ecommerce w dogadamycie.pl

Myślisz o międzynarodowym ecommerce? Jesteś we właściwym miejscu. W dogadamycie.pl zapewniamy zarówno tłumaczenie stron, jak i tłumaczenie sklepów internetowych. Decydując się na ekspansję zagraniczną, warto zadbać o opisy produktów w językach obcych. Wrocław, Kraków, Zielona Góra czy dowolne inne miasto w Polsce – to bez znaczenia w kontekście docierania do zagranicznych odbiorców. Tłumaczenie sklepów internetowych powinny obejmować również opisy do zdjęć (tzw. „teksty alternatywne”). Mają one ogromne znaczenie dla optymalizacji SEO. Zapewniamy tłumaczenia dla ecommerce. Mamy w tym doświadczenie, dzięki czemu możesz liczyć na profesjonalne wsparcie dla Twojego biznesu.

Dogadamy Cię z każdym, o każdej porze i na całym świecie

Gwarantujemy, że tłumaczenie stron internetowych wykonamy w dbałości o najwyższe standardy. Masz możliwość skorzystania z usługi korekty Native Speakera, dzięki czemu Twój przekaz zostanie dostosowany nie tylko do języka, ale również i kultury kraju docelowego. Jeżeli chcesz podbijać nowe rynki mając pewność, że treść Twojej strony trafi do grupy docelowej – nie musisz dalej szukać. Zleć tłumaczenie dogadamycie.pl i spraw, by Twoja oferta trafiła za granicę.

Tłumaczenia sklepów www 24/7