Tłumaczenia dokumentów, biznesowe, specjalistyczne  – dogadamycie.pl

Internetowe tłumaczenia dokumentów, czyli oferta warta Poznania!

Nazywamy się dogadamycie.pl i jesteśmy internetowym serwisem tłumaczeń, który ułatwia szybkie i wygodne tłumaczenia na różne języki. Wykonujemy tłumaczenia wszystkich tekstów, w tym tłumaczenia dokumentów. Usługi w zakresie tłumaczenia dokumentów kierujemy też do osób prywatnych i firm z Poznania.

Specjalistyczne tłumaczenia dokumentów dla Poznania

Tłumaczymy zwykłe teksty, ale nie tylko – wykonujemy szybkie i wygodne tłumaczenia dokumentów (takich jak instrukcje techniczne, artykuły naukowe, pisma medyczne, umowy biznesowe, oprogramowanie komputerowe oraz inne skomplikowane teksty). Naszą ofertę w zakresie tłumaczenia dokumentów kierujemy szczególnie do osób i wszystkich firm z Poznania. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm i najwyższą jakość świadczonych usług, zdecyduj się na Nasz zespół! Nasi tłumacze to ponad czterystuosobowy zespół specjalistów w wielu dziedzinach tłumaczeniowych: medycyna, przemysł, ekonomia, prawo, IT, literatura, technika… Prawdopodobnie nie ma tekstu, którego byśmy nie przetłumaczyli!


darmowa wycena

Niezobowiązująco wycenimy tłumaczenie w czasie ok. 30 minut.

dowolny format pliku

Wyślij nam dokument do wyceny poprzez formularz – pracujemy na wielu formatach plików.

różne tłumaczenia

Specjalistyczne, techniczne, branżowe, zwykłe i przysięgłe – to wszystko w naszym serwisie.


Tłumaczenia dokumentów – oferta warta Poznania!

Nie doliczamy dodatkowych kosztów w zależności od stopnia trudności tekstu czy terminu realizacji. Tłumaczenia dokumentów muszą być perfekcyjne, a My zawsze dbamy o jakość tłumaczonych tekstów – zapewniamy odwzorowanie edycyjne, formatowanie i zgodność pliku z tłumaczeniem z dokumentem źródłowym. Stosujemy najnowsze rozwiązania branży tłumaczeniowej. Jeśli jesteś z Poznania i szukasz profesjonalnego serwisu tłumaczeń na miarę swoich potrzeb, zwróć się właśnie do Nas!

Tłumaczenia dokumentów – Poznań – szczegóły oferty

Ceny za tłumaczenia dokumentów dla klientów z Poznania wahają się od 38 zł (cena brutto, zawiera 23% VAT – a więc od 30 zł netto) za stronę. Koszt tłumaczenia jest uzależniony od ilości słów kluczowych znajdujących się w przesłanym do nas tekście. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszego serwisu, prześlij nam plik z tekstem do bezpłatnej wyceny (pracujemy na wielu formatach plików). Przygotujemy ją w kilkanaście minut i to od Ciebie zależy, czy zaakceptujesz naszą propozycję. Następny krok należy do Ciebie – kiedy opłacisz zamówienie, my dokonamy tłumaczenia Twoich dokumentów. Nasza współpraca będzie miała miejsce za pośrednictwem internetu – w ten sposób gwarantujemy szybkie i wygodne tłumaczenia na miarę Twoich potrzeb!

Tłumaczenia dokumentów, biznesowe, specjalistyczne  – dogadamycie.pl

MASZ PYTANIA?

Biuro Obsługi Klienta:  +48 22 460 29 90  /  info@dogadamycie.pl