Profesjonalne i szybkie tłumaczenia

Tłumaczenia tekstu stanowią jedną z naszych najważniejszych usług. Zwracając się do nas o pomoc, klient może być pewien, że nasi tłumacze dzięki perfekcyjnemu przygotowaniu do pracy będą potrafili poradzić sobie z każdym zadaniem. Możemy podjąć się tłumaczenia każdego rodzaju tekstu poczynając od korespondencji, przez dokumenty urzędowe, po instrukcje obsługi i teksty specjalistyczne. Dbamy o to, by każde zlecenie było traktowane odrębne, a każdy klient był w pełni usatysfakcjonowany jakością świadczonych przez nas usług.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że powierzając nam tłumaczenie, klient chce jak najszybciej dostać przełożony tekst. Dlatego też pracujemy przez 7 dni w tygodniu, a każdorazowo tekst trafia do dyspozycyjnego i odpowiednio przygotowanego tłumacza. Jeżeli tekst wymaga tego, by był poddany dodatkowej korekcie, proponujemy usługę native speakera, który doskonale zna nie tylko dany język, ale także kulturę i zwyczaje typowe dla konkretnego kraju, co ma ogromne znaczenie dla wychwytywania wszelkich niuansów i ewentualnych nieścisłości. Nasi klienci nie tylko polecają nasze usługi, ale także wracają przy okazji ponownych tłumaczeń, co potwierdza naszą renomę. Do współpracy zachęcamy zarówno osoby indywidualne, jak i firmy.

Tłumaczenia dokumentów, biznesowe, specjalistyczne  – dogadamycie.pl

darmowa wycena

Niezobowiązująco wycenimy tłumaczenie w czasie ok. 30 minut.

dowolny format pliku

Wyślij nam dokument do wyceny poprzez formularz – pracujemy na wielu formatach plików.

różne tłumaczenia

Specjalistyczne, techniczne, branżowe, zwykłe i przysięgłe – to wszystko w naszym serwisie.


Jak zlecić tłumaczenia pisemne i przysięgłe

KROK 1

Prześlij pliki do wyceny
klikając przycisk
„Zamów bezpłatną wycenę”
i wypełniając formularz

KROK 2

Zaakceptuj wycenę i opłać zamówienie

KROK 3

Odbierz tłumaczenie przesłane
w wiadomości e-mail
lub w Panelu klienta

(oryginał tłumaczenia przysięgłego wyślemy do Ciebie pocztą)

Cena

od 38 PLN (cena brutto, zawiera 23% VAT)
od 30 PLN netto
za stronę


Najczęstsze pytania

Ile czasu oczekuję na wycenę dokumentu do tłumaczenia?

Wycena jest realizowana w ciągu ok. 30 minut.

Ile znaków zawiera strona rozliczeniowa?

Strona rozliczeniowa w przypadku tłumaczeń zwykłych to 1500 znaków ze spacjami tekstu źródłowego.

Strona rozliczeniowa w przypadku tłumaczeń przysięgłych to 1125 znaków ze spacjami tekstu źródłowego.

Czy mogę złożyć zamówienie 3 tłumaczeń pisemnych w różnych kombinacjach językowych w tym samym czasie?

Tak, oczywiście. Możesz zamówić dowolną ilość tłumaczeń pisemnych w tym samym czasie i w różnych kombinacjach językowych.

Czy płacę za przesyłkę tłumaczenia przysięgłego?

Nie, przesyłkę z oryginałami tłumaczeń przysięgłych otrzymujesz bez dodatkowych opłat.

Co mam wpisać w polu „uwagi”?

Pole przeznaczone jest na wskazówki klienta dotyczące przesłanego tekstu, np. „Proszę wycenić tylko zaznaczony na żółto tekst” lub „proszę o przetłumaczenie tylko do strony nr 4”.

Przy jakich dokumentach wymagany jest tłumacz przysięgły?

Uwierzytelnienia przysięgłego wymagają dokumenty: akt urodzenia, zgonu, małżeństwa, umowy kupna i sprzedaży nieruchomości, dokumenty samochodów sprowadzanych z zagranicy, pełnomocnictwa, pozwy i wyroki sądowe, wpisy i wyciągi do rejestrów handlowych, protokoły zgromadzenia wspólników, akcjonariuszy, faktury, dokumenty adopcyjne.

Czy tłumaczenie zawiera korektę?

Do każdego tłumaczenia pisemnego możesz dodatkowo zamówić korektę native speakera.

Opinie klientów

dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.

- Tubądzin

Z serwisem dogadamycie.pl współpracujemy od października 2014. Od momentu rozpoczęcia współpracy serwis ten wykonał dla nas wiele specjalistycznych tłumaczeń pisemnych zawierających specyficzne słownictwo techniczne w językach słowackim, czeskim, greckim, węgierskim, francuskim, szwedzkim i fińskim. Serwin internetowy dogadamycie.pl zapewnia szybką i sprawną i terminową obsługę spełniającą nasze oczekiwania. Pracownicy reagują błyskawicznie na wszelkie nasze uwagi. Tłumaczenia wykonywane przez serwis wyróżniają się wysoką jakością co potwierdza staranność serwisu w doborze tłumaczy. Polecamy serwis dogadamycie.pl jako godnego polecenia partnera do współpracy w zakresie tłumaczeń.

- MaxCom

MASZ PYTANIA?

Biuro Obsługi Klienta:  +48 22 460 29 90  /  info@dogadamycie.pl