Tłumaczenia przysięgłe – ceny

Jesteśmy dogadamycie.pl – internetowym serwisem tłumaczeń, który ułatwia szybkie i wygodne tłumaczenia na język angielski. Tym, czym możemy się pochwalić, są niezwykle atrakcyjne ceny tłumaczeń. Poza tłumaczeniami zwykłych tekstów realizujemy także tłumaczenia przysięgłe online, czyli uwierzytelnione przez tłumaczy przysięgłych. Przekład uwierzytelniony jest wymagany w przypadku dokumentacji sądowej lub mającej jakąkolwiek moc prawną – dyplomów i świadectw, dokumentów wizowych, dokumentów dotyczących zmiany stanu cywilnego czy adresu zameldowania, aktów kupna/sprzedaży itp. Mamy atrakcyjne ceny i wykonujemy tłumaczenia przysięgłe przez internet – szybko i wygodnie.

1000 Tłumaczy, wszystkie języki w jednym miejscu

i to wszystko w atrakcyjnych cenach

 

Tłumaczenia przysięgłe – niskie ceny to nasz atut

Nasz zespół tworzy ponad czterystu wykwalifikowanych tłumaczy specjalistów. Na każdej stronie dokumentu tłumacz przysięgły umieszcza swoją pieczęć, co jest równoznaczne z poświadczeniem przez niego zgodności tekstu źródłowego z docelowym. Niezależnie od tego, czy potrzebny jest tłumacz przysięgły z języka niemieckiego, tłumacz przysięgły z języka angielskiego, tłumacz przysięgły z języka hiszpańskiego, tłumacz przysięgły z języka ukraińskiego czy każdego innego – zapewnimy Ci przekład z dowolnego języka.

Oczywiście, odpowiedni specjalista może wykonać tłumaczenia przysięgłe każdego dokumentu i z każdego języka – z języka niemieckiego, hiszpańskiego, angielskiego, rosyjskiego, tłumacz przysięgły języka włoskiego itp. Wysoka jakość tłumaczenia przysięgłego przekłada się na… niskie ceny. Niezależnie od tego, czy potrzebny Ci jest tłumacz polsko-angielski, polsko-niemiecki, polsko-ukraiński czy każdy inny – u nas go znajdziesz. Na dodatek w zawsze dobrej cenie.

Języki tłumaczeń przysięgłych

Decydując się na współpracę z nami, otrzymujecie nie tylko doskonałą jakość usług, za które niewiele zapłacicie. Realizujemy również tłumaczenia przysięgłe z języka angielskiego, niemieckiego, norweskiego i wielu innych. Podejmujemy się zarówno przekładów z popularnych europejskich języków, jak i tak rzadko spotykanych, jak arabski, bośniacki, hebrajski, japoński czy węgierski. Nie uznajemy żadnych ograniczeń – zamów bezpłatną wycenę już dzisiaj i sam się przekonaj, w jak wielu sprawach urzędowych Ci pomożemy.

Jakie tłumaczenia przysięgłe online oferujemy?

W naszej ofercie znajdziesz tłumaczenia przysięgłe online na polski z:

  • języka niemieckiego,
  • języka ukraińskiego,
  • języka rosyjskiego,
  • języka francuskiego,
  • języka hiszpańskiego,
  • języka włoskiego,
  • języka norweskiego,
  • i wielu innych.

Tłumaczenia przysięgłe i ceny przyjazne dla portfela

Ceny za tłumaczenia przysięgłe wahają się od 45 zł netto za stronę. Koszt tłumaczenia jest uzależniony od ilości znaków ze spacjami znajdujących się w przesłanym do nas tekście. Nasze ceny za tłumaczenie przysięgłe online są uzupełnione o atrakcyjny system bonusowy: jeśli doładujesz konto klienta kwotą od 180 zł, 20 zł otrzymasz gratis, jeśli kwotą od 300 zł, 40 zł otrzymasz gratis, a jeśli kwotą od 600 zł, otrzymasz od Nas 100 zł., a jeśli 3000 zł, otrzymasz 600 zł gratis. Przyznany bonus nie ma terminu ważności, możesz go wykorzystać, kiedy chcesz.

Szybko, wygodnie i niskie ceny

Jeśli zdecydujesz się na nasze usługi, prześlij nam plik, a my wykonamy dla Ciebie bezpłatną wycenę (podstawą są opisane wyżej ceny za tłumaczenia przysięgłe). Od tej pory już tylko od Ciebie zależy, czy zaakceptujesz naszą propozycję. Następny krok należy do Ciebie – kiedy tylko opłacisz zamówienie, my dokonamy tłumaczenia najszybciej, jak to możliwe.

Sprawdź najpopularniejsze języki tłumaczeń przysięgłych:

Tłumaczymy wszystko i dla każdego. W dogadamycie.pl znajdziesz ponad tysiąc Tłumaczy z całego świata, którzy tłumaczą na ponad 60 języków. Dokumenty, umowy, decyzje i pisma urzędowe – doskonale znamy specyfikę przekładów takich treści. Zajmij się tym, co dla Ciebie najważniejsze, a my zadbamy o Twoje tłumaczenia.

Zadbamy o Twoje tłumaczenia

Powiązane