Tłumacz przysięgły włoski

Masz dokumenty wydane przez włoskie instytucje? Żeby cokolwiek załatwić w polskich urzędach, będzie Ci potrzebny Tłumacz przysięgły włoski. Zgodnie z obowiązującym prawem, tylko tłumaczenia poświadczone umożliwiają przedkładanie w polskich urzędach dokumentów wydanych za granicą. Wszystko dlatego, że Tłumacz przysięgły języka włoskiego jest traktowany jako urzędnik. Posiada własną pieczęć, którą nabył w drodze państwowego egzaminu. Tym samym posiada niezbędne uprawnienia do wykonywania zawodu.

Tłumaczenia przysięgłe włoskiego online 24/7

Tłumacz przysięgły języka włoskiego – kiedy go potrzebujesz?

Istnieje kilka określonych przypadków, w których będziesz potrzebować tłumaczenia przysięgłego z języka włoskiego. Dotyczy to przede wszystkim sytuacji, gdy będąc za granicą, otrzymujesz jakikolwiek dokument wydany przez włoski urząd. Najczęściej dotyczy to następujących pozycji:

– odpis aktu urodzenia dziecka,

– odpis aktu ślubu,

– odpis aktu zgonu,

– dokumentacja medyczna po leczeniu,

– dokumentacja szpitalna po hospitalizacji,

– a także dokumenty samochodowe.

Tłumacz przysięgły włoski będzie Ci potrzebny, gdy którykolwiek z tych dokumentów będziesz musiał przedłożyć w polskim urzędzie. Okoliczności mogą być różne. Chociażby konieczność potwierdzenia w NFZ leczenia, które odbyłeś za granicą. Może to być również urodzenie dziecka podczas pobytu we Włoszech. Wówczas otrzymujesz włoski odpis aktu urodzenia. Chcąc zgłosić tę okoliczność do polskiego Wydziału Cywilnego, będziesz potrzebować tłumaczenia przysięgłego tego dokumentu.

Tłumaczenia przysięgłe z włoskiego online

W dogadamycie.pl dbamy o Twój czas. Dlatego wszystkie tłumaczenia przysięgłe zamówisz całkowicie online za pomocą naszego wygodnego formularza. Co więcej, po zrealizowaniu tłumaczenia skan wyślemy Ci na maila, a oryginały dokumentów pocztą na wskazany adres. Prosto, wygodnie i przez Internet. Tak działamy w dogadamycie.pl.

Tłumacz przysięgły włoski – jak to wygląda?

Teraz wyjaśnijmy krok po kroku, jak wygląda tłumaczenie przysięgłe online w dogadamycie.pl. Po kolei:

1. Wchodzisz na panel ==> kliknij tutaj

2. Wybierasz język źródłowy i język, na który mamy wykonać tłumaczenie.

3. Wklejasz tekst do tłumaczenia lub załączasz pliki lub wklejasz linki do tekstu.

4. Zamawiasz i realizujesz płatność.

Wysyłka po tłumaczeniu

Po zrealizowaniu tłumaczenia z włoskiego, wyślemy Ci opieczętowany skan dokumentu na maila. W niektórych sytuacjach taka forma przedłożenia tłumaczenia wystarczy, aby załatwić urzędową sprawę. Niezależnie od tego oryginały dokumentów wyślemy na wskazany adres. Domyślną formą przesyłki jest bezpłatna wysyłka Pocztą Polską na terenie Polski.


Tłumaczenie przysięgłe włoski cena

Tłumaczenie przysięgłe58 zł netto za 1125 zzs*
Wysyłka skanembezpłatnie
Wysyłka listem poleconym do Polskibezpłatnie
Ekspresowa wysyłka kurierem35 zł netto
Wysyłka za granicęwycena indywidualna

* znaki ze spacjami


Tłumacz przysięgły na język włoski?

Czy w dogadamycie.pl jest też Tłumacz przysięgły na język włoski? Tak. Tłumaczenie przysięgłe z polskiego na włoski również zamówisz. Co więcej, od 2019 roku nie będziesz potrzebować apostille na polskim dokumencie, który chcesz przedłożyć we Włoszech. Wszystko za sprawą tzw. „rozporządzenia 2016/1191”, które znosi wymóg w odniesieniu do niektórych dokumentów wydanych przez organy Unii Europejskiej. Co nie zmienia oczywiście faktu, że jako obywatel UE o takie apostille możesz się w dalszym ciągu ubiegać. Z tą różnicą, że zrobisz to dobrowolnie.

Tłumacz przysięgły włoski z dogadamycie.pl – to proste

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczenia przysięgłego z polskiego na włoski czy z włoskiego na polski, w dogadamycie.pl Ci to zapewnimy. Wygoda, ekspresowe terminy i możliwość załatwienia sprawy online dorzucamy w cenie. Tłumacz przysięgły włoski zajmie się Twoją sprawą, wysyłając skan tłumaczenia na maila, oryginał zaś dośle na wskazany adres.


Tłumaczenia w dogadamycie.pl to:

– ludzka precyzja i technologiczna konsekwencja

– tłumaczenia 24/7 i to całkowicie online

– ekspresowe terminy i maksymalizacja wygody


Zadbamy o Twoje tłumaczenia