Tłumaczenie z weryfikacją terminologii branżowej dla firmy AIUT: bezbłędne tłumaczenia dla branży tworzącej nowoczesne technologie przemysłowe

Tłumaczenie z weryfikacją terminologii branżowej dla firmy AIUT: bezbłędne tłumaczenia dla branży tworzącej nowoczesne technologie przemysłowe - dogadamycie.pl

Branża technologiczna napędza przyszłość. Unowocześnia różne gałęzie produkcji, wprowadzając automatyzacje i ekosystemy, które nie tylko przyspieszają procesy, ale i podnoszą ich biznesową wartość. 

AIUT to jeden z wiodących dostawców zaawansowanych systemów robotyki i automatyki na światowe rynki przemysłowe i użyteczności publicznej. Stale doskonalą procesy produkcyjne i intralogistyczne. 

Główna siedziba firmy znajduje się na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Gliwicach, a oddziały, m.in. w USA, Kanadzie, Niemczech, Indiach, Chinach oraz Rumunii. Budowanie lokalnych oddziałów pozwala marce na nawiązanie bliższych relacji z klientem i oferowanie bezpośredniego wsparcia.  

AIUT z powodzeniem tworzy rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta z zakresu robotyki, mechatroniki oraz automatyki. Specjalizuje się w optymalizacji procesów produkcyjnych, transportu i magazynowania wewnątrz firm.  

Ich realizacje są wdrażane w ponad 70 krajach. Nad kolejnymi procesami czuwa ponad 1000 pracowników, tworzących interdyscyplinarny zespół.  

Firma ma świadomość, że we współczesnym świecie cyfryzacja procesów odbywa się z zastosowaniem sztucznej inteligencji. Kreuje na tej podstawie nowe modele rozwiązań dla klientów.  

Marka AIUT szukała rozwiązań, które pozwolą na szybkie i jednocześnie bezbłędne tłumaczenie instrukcji obsługi maszyn i urządzeń. Z uwagi na wciąż rozwijającą się technologię inteligentnej automatyzacji oraz wiedzę inżynierską pracowników firmy, niezbędne była dodatkowa weryfikacja przetłumaczonych materiałów przez doświadczonych tłumaczy specjalizujących się w różnych dziedzinach przemysłu.  

Jak przebiegała nasza współpraca z liderem procesów automatyzacji i cyfryzacji w produkcji?  

Wyzwanie firmy AIUT 

Chcąc dostarczać swoim klientom jak najlepiej przetłumaczone materiały dotyczące obsługi i specyfikacji maszyn, firma AIUT zwróciła się do nas z prośbą o przygotowanie przekładu. Oferty innych biur okazały się dla marki niewystarczające ze względu na brak możliwości dodatkowej specjalistycznej weryfikacji  

Rozwiązanie 

Zaproponowaliśmy firmie AIUT tłumaczenie instrukcji obsługi maszyn i urządzeń z dodatkową weryfikacją terminologii branżowej. Praca weryfikatora z co najmniej 15-letnim doświadczeniem oraz specjalizacją w określonej gałęzi przemysłu pozwala na skontrolowanie jakości tłumaczenia i wyeliminowanie ewentualnych błędów.  

Jak pracujemy? 

Otrzymujemy i odsyłamy gotowe pliki, które klient może wykorzystać w dowolny sposób – przesłać elektronicznie lub przygotować do druku. 

Przedstawiciel firmy AIUT jest w stałym kontakcie z dedykowanym opiekunem projektu. Płynna wymiana informacji, wiele płaszczyzn kontaktu – w świecie technologii możliwość relacji z człowiekiem pozwala na wzajemną inspirację.  

Co zyskała firma AIUT zyskała dzięki współpracy z dogadamycie.pl?

  • Oszczędność czasu  

Dzięki naszej współpracy, firma AIUT znacznie przyspieszyła proces tłumaczenia dokumentacji technicznej. Nasz zespół doświadczonych tłumaczy i weryfikatorów, specjalizujących się w terminologii branżowej wykorzystywanej przez firmę AIUT, pozwolił na szybkie i precyzyjne przygotowanie materiałów.  

  • Oszczędność zasobów  

Współpraca z dogadamycie.pl pozwoliła AIUT zaoszczędzić zasoby ludzkie i finansowe. Firma nie musiała zatrudniać dodatkowych pracowników ani podwykonawców do manualnej pracy przy tłumaczeniach. Nasze kompleksowe usługi tłumaczeniowe i weryfikacyjne zapewniły AIUT pełne wsparcie, minimalizując koszty związane z procesem tłumaczeniowym. 

  • Bezpośrednie wsparcie i skuteczna komunikacja  

Dedykowany opiekun pozostawał w stałym kontakcie z przedstawicielem AIUT, co umożliwiło płynną wymianę informacji i szybkie rozwiązywanie wszelkich wątpliwości. Takie podejście pozwoliło na bieżąco dostosowywać tłumaczenia do specyficznych potrzeb klienta, co w znacznym stopniu poprawiło jakość i szybkość realizacji projektów. 

Jak AIUT ocenia dotychczasową współpracę z dogadamycie.pl i czy zamierza ją kontynuować?

We współpracy z dogadamycie.pl doceniamy przede wszystkim jakość, terminy realizacji i wsparcie. Dzięki profesjonalnej obsłudze możemy mieć pewność, że dokumentacja jaką przekazujemy klientom, jest pod względem językowym najwyższej jakości.   

Jakub Domin, Process Design Engineer w AIUT 

Pierwsza myśl, kiedy słyszę nazwę AIUT? Współpraca i komunikacja. Relacja, jaką budujemy od kilku lat, procentuje.  Na bieżąco wymieniamy informacje dotyczące projektu, by realizować go w jak najszybszym terminie. Płynna wymiana informacji – takich jak zdjęcia czy szczegóły w tekście, utwierdza nas w przekonaniu, że zaufał nam ekspert w swojej branży.

Adam Konracki, Head of Sales dogadamycie.pl

Potrzebujesz bezbłędnych tłumaczeń dla swojej firmy?